Cardano CEO’sundan Elon Musk’a Çağrı: Beni Ara!

83
Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson, merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu geliştirmek için Elon Musk ile ortaklık yapmak istiyor.

Charles Hoskinson, Elon Musk’a merkezyetsiz bir sosyal medya platformu geliştirme teklifinde bulundu

Cardano için araştırma yapmaktan sorumlu şirket olan Input-Output Global’in CEO’su ve kurucu ortağı Charles Hoskinson, Elon Musk’ın sosyal medya platformu Twitter’ı satın alma teklifi hakkında yorum yaptı. Bugün paylaştığı bir Twitter gönderisinde Hoskinson, Twitter’ın Musk’ın platformu tamamen satın alma teklifini geri çevirmesi durumunda, onunla birlikte merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu oluşturmaya istekli olacağını açıkladı ve şunları ekledi:
Elon, Twitter teklifini reddederse, beni ara. Merkezyetsiz bir sosyal medya platformu oluşturmaktan mutluluk duyarım

Birkaç hafta önce Musk, ifade özgürlüğüne saygı duyan merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu geliştirme konusunda 100 milyon takipçisinin fikrini aramıştı. Twitter’da oluşturulan bir ankette, Musk’ın destekçilerinin büyük çoğunluğu, merkeziyetsiz bir platform başlatma girişimini destekledi ve bazı kullanıcılar, Dogecoin (DOGE) ile bahşiş özelliği eklemesini istedi. Buna dayanarak, Cardano patronunun merkeziyetisz bir sosyal medya platformu geliştirmek için Musk ile işbirliği yapmak istediğini görmek şaşırtıcı değil. Bu durumda, ADA da platformun bahşiş hizmetine eklenebilir.

Cardano, coin yakma işlemlerine başlayabilir

IOHK tarafından paylaşılan en son durum güncellemelerine göre Cardano (ADA), coin yakma seçeneklerini araştırıyor olabilir. Coin yakma, bir dizi tokenin dolaşımdan kalıcı olarak kaldırılması anlamına geliyor. IOHK tarafından paylaşılan haftaya ilişkin durum güncellemelerinde de görüldüğü gibi, çeşitli geliştirme ekipleri tarafından yürütülen faaliyetlerin detaylarına dikkat çekildi. Cardano ekosistemindeki merkeziyetsizlik üzerinde çalışan rapor, Hydra ekibinin bir planlama oturumu düzenlediğini ve Hydra geliştirme yol haritasını güncellediğini belirtiyor. Ekip, Hydra Head içinde token basma ve yakma seçeneklerini inceliyor. KriptoArena.com, daha önce halka açık Cardano test ağında ilk Hydra Heads açılışını bildirmişti. Bir protokol paketinin ilki olan Hydra Heads, Cardano’nun ölçeklendirme yolculuğunda kritik bir unsuru konumunda. Hydra, Hydra, ağ güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini iyileştirmeyi amaçlayan bir katman 2 çözümleri koleksiyonunu ifade eder.

Durum güncellemesi, Adrestia ekibinin token basma ve yakma yetenekleri eklemek için yeni bir işlem iş akışını tamamlamaya çalıştığını bildiriyor. Adını mitolojideki isyan tanrıçasından alan Adrestia, Cardano ile entegrasyonu ve etkileşimi daha kolay ve hızlı hale getirmek için piyasaya sürüldü. IOHK mühendislerinden oluşan Adrestia ekibi, Cardano’yu geliştiriciler için erişilebilir kılan tüm web API’lerini ve kitaplıklarını oluşturma sorumluluğuyla görevlendirildi. Düğümde yapılan geliştirmeler daha sonra performans ve ölçeklenebilirliğe odaklanabilirken, kullanıcılar her zaman kolay bir şekilde etkileşimde bulunabilecekler. Santiment verilerine göre Cardano, son 30 günde en hızlı gelişen ilk beş varlık arasında yer alıyor. Cardano ekosisteminde gelecekteki iyileştirmeler için temel oluşturulmuş olmasına rağmen, ADA fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolardan yaklaşık yüzde 74 uzakta.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku