Cardano (ADA)’da Güncelleme Gecikebilir: Analistten Kritik Uyarı!

66
Kripto para piyasası, yatay yönde fiyat hareketine devam ederken, Cardano (ADA) Nisan ayında en kötü performan sergileyen altcoin’lerden biri oldu.

 

Cardano Vasil Hard Fork’u ertelenebilir: Analist bu seviyelere işaret etti

Şirketin Vasil hard fork’u hakkındaki son raporuna dayanarak, Cardano ekosistemindeki merkeziyetsiz uygulamaların güncelleme işlemleri haftalar alabilir. Cardano’nun geliştirilmesinin arkasındaki şirket, olan IOHK’un raporu, Vasil hard fork’taki dApp’ler için güncellemelerin devam etiğini ortaya koydu. Cardano ağındaki merkeziyetisz uygulamaların, hayata geçmesi aylarca sürebilir. Uzmanlar, hard forkun uygulanmasındaki gecikmenin Cardano’nun fiyatını olumsuz etkileyebileceğine inanıyor. Cardano topluluğu, Vasil hard fork ile ilgili tüm seçeneklere ve geliştirmelere hemen erişemeyeceğinden, ADA tabanlı dApp’lerin bu güncellemeleri sunması aylar alabilir.
Cardano (ADA)’da Kritik Metrik Dibe Vurdu! İşte Detaylar
 Vasil hard forku, akıllı sözleşme kullanıcılarının dApp işlemlerini gecikmeden işlemesine izin verecek.  Kripto analisti ve trader Denys Serhiichuk, Cardano fiyat trendini daha büyük bir zaman diliminde değerlendirdi ve ADA’nın 0,90 doların altında sabitlendiğini kaydetti. Altcoin’in düşüşe devam etme olasılığı yüksek. Mevcut şartlar, ADA’yı 0,68 dolar seviyesine indirebilir. FXStreet analistleri zıt bir görüşe sahipler ve Cardano fiyatı konusunda iyimserler. Analistler, ADA’nın yüzde 22’lik bir artış için konumlandığına inanıyor. Analistler, 0,87 dolardan 0,95 dolara uzanan aralığın Cardano için iyi bir satın alma bölgesi olmaya devam ettiğine ve ADA’nın 1 dolara yükselebileceğine inanıyor.

 

 Hydra güncellemesi, kötü gidişe son verebilecek mi?

Cardano (ADA), Eylül 2021’de akıllı sözleşme işlevini başlatan Alonzo güncellemesinin ardından bekleneni veremedi. Cardano yatırımcılarının beklentilerinin aksine, ADA akıllı sözleşme özelliğinin tanıtıldığı süre boyunca kötü bir performans sergiledi. Yılı 1,3 dolar civarında açan ADA, birçok kez 1 doların altına düştü. Kripto para veri sağlayıcısı IntoTheBlock’tan gelen veriler, büyük fiyat düşüşünün ADA yatırımcılarını ne kadar kötü etkilediğinin mükemmel bir resmini çiziyor. Verilere göre, toplam ADA yatırımcılarının yüzde 88’i şu anda zarardayken, yalnızca yüzde 9’u kârda. Yatırımcların yüzde 3’ü ise ne kârda ne de zararda. Cardano’nun yılın başında kaydedilen fiyata ulaşması için yüzde 50’nin üzerinde yükselmesi gerekecek.
Cardano (ADA)’dan Büyük Başarı: Etherum’u Geride Bıraktı!
 
ADA’nın düşüş fiyatı, son yedi gün içinde birçok kullanıcının faaliyetinin milyarlarca dolara ulaşmasına neden oldu. IntoTheBlock verileri, son yedi gün içinde Cardano’da çeşitli protokoller üzerinden satın alma, satış ve stake işlemlerinden oluşan toplam 18.07 milyar dolarlık bir işlemin kaydedildiğini gösteriyor. Verilere göre, bu işlemlerin hiçbiri 100 bin dolardan az değil. ADA’daki düşüş birçok yatırımcı için riskli görünebilir, ancak projenin arkasındaki ekip ve çoğu yatırımcı, ADA’nın henüz tam potansiyeline ulaşmadığına inanıyor. Bunun başlıca nedeni, ADA için sıralanan güncellemelerin ve özelliklerin yüklenmesi. Şu anda Cardano meraklıları, 29 Haziran’da hayata geçmesi beklenen Hydra güncellemesinin lansmanını sabırsızlıkla bekliyorlar.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku