Cardano (ADA) Yükseliş İçin Hazır! İşte ADA Fiyatında Yükseliş Sinyalleri

0 648

Yatırımcılar yavaş yavaş piyasaya yeniden girmeye devam ettikçe Cardano (ADA) da oldukça değişken bir aşamadan geçmek üzere.

Cardano, fiyatının bir sonraki adımda nereye gideceğine dair net bir işaret vermeden beş günlük bir durgunluk dönemi geçirdi. ADA artık çok önemli bir destek seviyesinde yer aldığı için, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlemesi için tek ihtiyacı olan talep artışı.

Cardano’nun fiyatı geçtiğimiz ay, yükselen bir paralel kanal içerisinde yer aldı. ADA, Şubat ayının başından bu yana bu teknik oluşumun üst sınırına her yükseldiğinde bir red ile karşılaştı ve alt sınıra doğru geri çekilme yaşadı. Bu noktadan itibaren, bu kanal özellikleriyle tutarlı bir şekilde görevini yerine getirdi.

Kanalın düşük trend çizgisinin yakın zamanda yeniden test edilmesinin ardından, Cardano, geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi orta ve üst trend çizgisine doğru yükseliş hareketi için hazır olabilir. Bu seviyeler sırasıyla 1.50 dolar ve 1.90 dolar seviyesinde bulunuyor.

1,10 dolar seviyesinde yer alan destek devam ettiği sürece, tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönme olasılığı büyük potansiyel taşıyor. Ancak 1.10 dolar seviyesinde yer alan desteğin kırılması birlikte kripto para ciddi anlamda satış emri ile karşı karşıya kalabilir. Yaklaşık 140.000 adres daha önce belirtilen bu seviyeden 5 milyar civarı ADA satın alınmıştı.

Böylesine kritik bir talep engelinin bulunması aşağı yönlü baskıyı büyük olasılıkla geçersiz kılacaktır. Bu aralıktaki ADA satın alanlar, daha fazla satış baskısı ile karşılaşmamak için daha fazla alım yapabilirler.

1,10 dolarlık destek seviyesinin önemi göz önüne alındığında, sadece bu seviyenin altında kapanan bir günlük mum, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır. Bu seviyenin kırılması durumunda, Cardano’nun bir sonraki ziyaret noktasının 0.88 dolar olma ihtimali yüksek.

Cardano (ADA) yazım anında, yaklaşık 37.5 milyar dolar piyasa değeri ile 1.17 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku