Cardano (ADA) CEO’sundan Çarpıcı İddia: Milyonlar Değil Milyarlar!

0 213

Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun dünya çapında milyonlarca kullanıcıya değil milyarlarca kullanıcıya hizmet etmek için oluşturulduğunu söyledi.

Cardano milyarlara ulaşmak istıyor

Cardano (ADA)’nın yaratıcısı yayınladığı yeni bir videoda 429.700 takipçisine, dördüncü en büyük kripto para biriminin, geliştirilmesinin arkasındaki nedenin iki temel soruya dayandığını vurguladı ve şunları ifade etti:

 Cardano’nun odak nokrası öncelikle, Nereye gitmemiz gerekiyor? sorusu sormak. Amacımız, Milyonlarca insanı kapsayan bir ekosisteme değil, milyarlarca insana sahip bir ekosisteme sahip olmak ve bunun için sürdürülebilir bir şekilde bir finansal işletim sistemi sağlayabilmek.

Hoskinson, dünya nüfusun önemli bir kısmına hizmet vermeyi amaçlayan Cardano ile akıllı sözleşme modelini sıfırdan, yeniden tasarlamayı seçmelerinin nedenlerini de şöyle açıkladı:

Yapmaya karar verdiğimiz şey, tüm akıllı sözleşme modelini yeniden inşa etmekti. Birincisi, bu, güvenli değildir ve güvenliksiz saldırıya uğramış uygulamalar nedeniyle kaybedilen milyarlarca dolarlık müşteri fonuyla bunu görebilirsiniz.  İkincisi, sürdürülebilir değil: maliyet öngörülebilirliği, uygulamaların sahip olduğu yüksek işlem ücretleri.

Afrika projeleri gurur kaynağı

Hoskinson ayrıca, Cardano (ADA)’nin sözleşme modelinin dünya çapında milyonlarca geliştiricinin ekosisteme katılmasına izin vereceğini iddia etti:

Yalnızca 80 bin Solidity geliştiricisi var. Dünya çapında Dot Net geliştiricileri ve Java geliştiricileri olan 25 milyon geliştirici var. Öyleyse, bu kişileri Cardano ekosistemine nasıl getireceğiz ve onların araçlarını, tekniklerini ve toplu olarak yazdıkları dilleri, trilyonlarca dolarlık yazılımı Cardano ekosistemine nasıl kullanmalarını sağlayabiliriz?

Hoskinson, Cardano (ADA)’nın Afrikadaki projelerinin daha yeni başladığını söyledi ve son olarak şunları ekledi:

Etiyopya’da proje için anlaşma sağlamamız iç savaştan ötürü dört yıldan fazla zaman aldı.İş yapma kolaylığı sağlayan ülkeleri listesinde son yüzde 5’te yer almasına rağmen, beş milyon kişi için bir anlaşma imzalamayı başardık, ve bu rakam 20 milyona ulaşacak. Bu da sektörümüzdeki en büyük anlaşmalardan bir tanesi olmay başardı!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku