Büyük satış baskısıyla karşılaşmadan önce BTC ne kadar yükselebilir?

0 0

Mevcut durum itibariyle Bitcoin 11.000 Dolara doğru ilerlerken piyasanın diğer varlıklarında karmaşık fiyat hareketleri görülüyor.

BTCnin son birkaç haftada yoğun satış baskısı ile karşılaşması boğaların 9.900 Dolarlık desteği savunmaları için yeterli gelmedi.

O süreçten itibaren fiyat genellikle olumlu bir şekilde seyretti. Bununla birlikte analistler BTCnin devam eden yükselişinin durabileceğini belirtiyor.

Yatırımcılardan biri 11.100 Dolar ile 11.200 Dolar arasındaki fiyat bölgelerinden birinde reddedilmenin olası olduğunu açıkladı.

BTC 11.000 Dolara doğru ilerliyor

Bitcoinin şu anki fiyatı 10.900 Dolar ile % 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu fiyat iki gün önce belirlenen 10.200 Dolardan sonra önemli bir yükselişe işaret ediyor.

Ayıların 10.000 Doların altına çekme girişimlerine BTCnin verdiği tepki temelde yatan bir gücün işareti gibi görünüyor.

Sonraki tepki bu teoriyi güçlendirerek alıcıların satıcılara karşı daha avantajlı konumda olduğunu gösterdi.

BTCnin yıllık 12.400 Dolarlık yükselişi görüp görmemesi 11.000 Dolarlık bölgenin kırılıp kırılmamasına bağlı görünüyor.

BTC 11.000 Dolarlık alana girdiği takdirde zayıflık görülecek

Bir analist BTCnin yakın vadede 11.000 Doların üzerine yükseldiği takdirde artan bir zayıflığın olabileceğini belirtti.

Bitcoinin büyümesini engelleyebilecek büyük satış baskısına sahip alanlar olarak 11.100 Dolar ve 11.200 Dolar olmak üzere iki seviyeye işaret etti.

Bitcoinin önümüzdeki birkaç saat içinde bu seviyeleri test etme olasılığı yüksek görünüyor. Kripto para biriminin göstereceği tepki alıcılarının mevcut gücünü açıklığa kavuşturacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku