Bu Yatırım Şirket i Yeni Yılın İlk Gününde 12 Milyon XRP Satın Aldı!

0 0

 Grayscalein XRPyi elinden çıkaracağı Bybttan gelen verilere dayanan medya yayınlarının çoğunun haber başlığıydı ancak bir şirket sözcüsü bu tür iddiaları yalanladı. Grayscale Investment Holdinge bakıldığında son yedi günde önemli miktarda XRPnin tasfiye edilmediğini açıkca görebiliyoruz ancak daha önce grafik Grayscaledan XRPnin toplu olarak tasfiye edildiğini gösteriyordu.

Grayscale sözcüsü resmi bir açıklamada şunları söyledi:

“Yatırım ürünlerimizden herhangi biri tarafından temel varlıkların büyük satışları hakkında medyada ortaya çıkan beyanlar gerçeği yansıtmıyor. Grayscale XRP Trustın USD değerinde algılanan herhangi bir büyük düşüş XRPnin USD fiyatındaki düşüşün bir sonucu olurdu. “

Grayscale büyük kripto platformlarının ve varlık yöneticilerinin XRPyi askıya almaya ve liste dışı bırakmaya başladığı mevcut eğilime karşı çıktı ve kripto varlık yöneticisi 1 Ocakta 12 milyon birimden fazla XRP satın aldı.

Birçok Borsa XRPye Ağır Darbe Vurdu

SEC 21 Aralıkta Ripple ve iki yöneticisine karşı kayıtsız menkul kıymette 13 milyar dolar satmak suçundan dava açtı. Haberler ABDdeki büyük kripto para borsalarının yanı sıra ABD dışında olup Amerikalı müşterilere hizmet veren borsaların XRP ticaret hizmetlerini askıya almaya başladığı bir çılgınlığına yol açtı.

XRP fiyatı piyasa değerininyüzde 70inden fazlasını ve uzun süredir bulunduğu listedeki üçüncülüğünü kaybetti. SBI Holdings gibi birçok Ripple stratejik ortağı kripto para firmasına desteklerini genişletti ve ayrıca piyasaların ve havale hizmetlerinin çoğu ABD dışında olduğu için endişelenmelerine gerek olmadığını öne sürdü.

 Ripple savunmasında şunları söyledi: SECin yalnızca XRP defterine dayalı bir çekirdek havale işi oluştururken yıllardır faaliyet gösterdikleri için onları hedeflediğini dolayısıyla kamu yararına ve binlerce XRP yatırımcısını korumak için SECin tokeni menkul kıymet olarak düşünmemesi gerektiğini iddia etti.   

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku