Bu trend son satışlara rağmen Bitcoin in yükselişte olduğunu gösteriyor

0 1

Bitcoin fiyatının son birkaç gün içinde elde ettiği kazançların çoğunu silmesine neden olan güçlü bir gecelik satış gördü.

Bu satış önemli bir direnç seviyesinde gerçekleşti ve 13 bin 800 dolarlık satış baskısı önemli olduğunu kanıtladı.

Bu BTCnin 2019 yazında güçlü bir reddedilme ile karşılaşmadan önce toparlandığı tarihsel bir seviyedir.

Buradaki ret ciddiydi ancak kripto para biriminin hala kendi lehine çalışan birçok faktörü var

Bir analist BTCyi destekleyebilecek bir faktör olarak spot prime işaret ediyor

Kriter kripto para birimi fiyatı 13 bin 800 dolara kadar yükseldikten sonra sert bir satış gördüğü için Bitcoin ve toplu kripto piyasası için son birkaç saat zor geçti.

Bu fiyat seviyesindeki satış baskısı önemliydi ve hızlı bir şekilde ortaya çıktı bu da 14.000 dolar ı geçen sürekli bir hareket görmemizin epey zaman alabileceğini gösteriyor.

Bu düşüşe rağmen hala boğaların lehine çalışan birçok faktör var

Bu faktörlerden biri vadeli işlem sözleşmelerine karşı spot Bitcoin satın almak için bir primdir ve şu anda spot BTCye olan talebi yönlendiren bir perakende ve kurumsal ilgi dalgası olduğunu göstermektedir.

Bitcoin 13 bin 800 dolarda satışlarla karşılaşıyor

Bitcoin şu anki 13 bin 320 dolarlık fiyatıyla işlem görüyor. Bu son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat civarında ancak günlük yükseklerinden ciddi bir düşüşe işaret ediyor.

Bu yüksekler kripto paranın 13 bin 800 dolar a kadar yükseldiği dün öğleden sonra belirlendi. Buradaki reddetme ciddiydi ve anında BTCyi mevcut fiyat seviyesine düşüren bir düşüşe yol açtı.

Mevcut fiyatı etrafında destek bulup bulamayacağı kısa vadeli görünümü hakkında önemli bilgiler sağlamalıdır.

Analiz: Spot BTC İçin talep bir boğa işareti

Bir analist Bitcoinin mevcut görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken spot BTCye bakarken görülen bir primin büyük perakende kurumsal ve kurumsal talep olduğunu gösterdiğini açıkladı.

Analist bunu oldukça yükseliş işareti olarak görüyor.

“Daha yüksek bir spot fiyat ve daha yüksek spot hacmi (nispeten konuşursak) yükseliş olarak kabul edilir çünkü bu rallinin türevlerde dejenere kumar oynamak yerine gerçek satın almaya dayandığı anlamına gelir.”

Önümüzdeki birkaç gün içinde piyasa eğilimlerinin nerede olacağı bu Bitcoin reddinin uzun vadeli önemini belirleyebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku