Bu trend modeli, Chainlink i daha önce hiç görülmemiş seviyelere yükseltebilir

0 0

 Teknik analist Kevin Svenson Chainlinkin belirli bir fiyat bölgesine ulaştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini koruyacak bir konumda olduğu görüşünde.

Chainlink hala piyasadaki yeni ve en umut verici DeFi belirteçlerinden biridir. Ancak bu unvanı korumak için tokenın mümkün olan her açıdan alabileceği tüm desteğe ihtiyacı olacak. Analistin Twitterda söylediği gibi buna 13 doları geçerek başlamalı.

Chainlinkin tüm zamanların en yüksek fiyatı 16 Ağustos 2020de elde edilen 19.83 $ dır. Üç ay sonra DeFinin kısa vadeli çöküşünün ardından tokenın ivmesi azaldı ancak 13 $ ı kırmak bunu sürdürmek için yeterli yükseliş ivmesi olmasını gerektirecek çünkü bu son derece tüm piyasa için çok önemli bir nokta. Bu yazının yazıldığı tarihte Chainlink 12.67 $ fiyatla % 4.72 artışta.

Yedi günlük % 1460lık kazanç Chainlink için umut vericidir ve tokenın potansiyel rallisi için adil bir başlangıç ​​noktası görevi görür. Ekim ayında LINKi yeniden 12 $ a çıktı ancak ayın ilerleyen kısmında bu bandı tutamadı. Yeni ayda boğalar güçlendi ve alıcılar son bir haftadır piyasa üzerindeki kontrolünü yeniden ele geçirdi. Satıcılardan gelen fiyat reddi son üç aydır kadar sert vurmadı ve bu durum piyasayı ele geçirmek için boğa modellere daha fazla yer açıyor.

Pek çok analist güncelleme yayınlandıktan sonra piyasayı inançla harekete geçiren DeFi yıldız token canlanmasını Ethereuma borçlu. Grafikler ileriye dönük adımlarını izlerse Kasım LINKin iyileşmesi için önemli bir yıl olabilir ve Aralık Ethereum 2.0 piyasaya sürüldüğünde daha fazla iyi haberler getirebilir. Ancak şimdilik yeni direnç aşılması gereken bir sonraki engeldir ve bu halihazırda hareket halindeyken analistler düşüşlerden kaçınılmaması gerektiğini söylüyorlar.

Josh Rager Twitterda LINKin şimdiden 13 doların üzerinde bir fiyat noktası gördüğünü söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku