Bu temel gösterge, BTC nin neden 11.000 Doları kıramadığını gösteriyor

0 1

Bitcoinin fiyatı 10.600 Dolar ile 10.800 Dolar arasında işlem görürken bir konsolidasyon aşamasına girdi.

Varlık boğaların 11.000 Dolara doğru yükselişini sağlamasından itibaren konsolide oluyor. Bu haftanın başına kadar umut verici olan bu seviye o zamandan beri uzun bir yatay ticaret sürecine girdi.

Bitcoinin son günlerdeki güçlü yükseliş trendi bu seviyedeki yoğun satış baskısından dolayı 11.000 Dolara yaklaşmasıyla durdu.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm piyasa trendlerinin olması gereken yer yüksek ihtimalle bu alandaki satış baskısına vereceği tepkiye bağlı olacak.

Ayıların kontrolü ele geçirmesi durumunda BTC 10.000 Dolarda destek bulamayıp bu bölgede bir kırılma yaşayacak.

BTC 11.000 Doların altında konsolide oluyor ancak zayıflık artıyor

Yazım sırasında 10.770 Dolar olan BTC Dün 11.000 Dolara doğru ilerledikten sonra fiyatının 10.500 Dolara kadar düşmesine neden olan ani bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Bu düşük seviyelere gerileme geçici olmakla birlikte BTCnin yakın vadeli direncinin gücünün yanı sıra boğalar bazı temel zayıflıkların altını çizdi.

Network aktivitesi BTC için uyarı sinyalleri veriyor

Analitik platformu Santiment şu anda Bitcoinde ciddi bir adres aktivitesi eksikliği olduğunu belirten bir tweet attı. Bu kripto alıcıları arasında altta yatan zayıflığa işaret ediyor.

“11.000 Dolara yaklaşırken BTCde niçin düşüşler meydana geliyor? Bizim DAA Divergence modeli networkün şiddetli bir derecede adres aktivitesi eksikliği gösterdiğini işaret ediyor . Son 6 aydaki en büyük beşinci düşüş.

Önümüzdeki birkaç günün Bitcoinin orta vadeli görünümüne ışık tutması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku