BCH Fiyat Analizi

0 3

BCH 4 saatlik grafikte TD sıralı göstergesinde bir satış işareti gösterdi.

BCHnin bu satış sinyalini doğrulamak ve düşüş trendini güçlendirmek için yukarı yönlü trend çizgisinin ve SMA 200ün (224.25 Dolar) altına düşmesi gerekiyor. Parabolik SAR ve MACDnin ikisi de düşüş eğilimi gösteriyor ve bu da fiyatın ideal olarak bu konsolidasyon döneminin altına düşmesi gerektiğini gösteriyor. Fiyatın aşağı inmek yerine ilk etapta konsolide olmasının sebebi için IOMAPe bakılması gerekiyor.

IOMAP BTCnin şu anda 223 Dolarda güçlü bir destek duvarının üstünde olduğunu gösteriyor. Bu seviyede yaklaşık 106.810 adres daha önce 816.280 BCH satın aldı. IOMAPe göre bu destek duvarı şu an için düşüş eğilimini önleyen satış baskısının çoğunu absorbe ediyor. Bununla birlikte satıcıların bu seviyenin altına düşmesi durumunda fiyatı 200 Doların altına çekmek için yeterli ivmeye sahip olması mümkün görünüyor.

Öte yandan 233 Dolarlık orta ve güçlü bir direnç seviyesi bulunuyor. Bu seviyede 96.400 adres 594.000 BCH satın aldı.

Potansiyel fiyat hareketinin daha iyi anlaşılması adına 12 saatlik grafiğe bakmak gerekirse en son mum TD sıralı göstergesinde bir satış sinyali verdi. Bu düşüş trendini güçlendirmek için fiyatın bayrak oluşumundan düşüş eğilimi göstermesi için SMA 50nin (224 Dolar) altına düşmesi gerekiyor. Bunu takiben fiyat muhtemelen 214.45 Dolar destek seviyesine düşecek. Göreceli Güç Endeksi (RSI) nötr bölge etrafında hareket etmesi ise satıcıların varlığın değer düşüklüğüne uğramadan önce hareket etmek için yeterli alana sahip olduğunu gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku