Bu temel direnç, ETH yi 250 Dolara düşürebilir

0 0

Son zamanlarda fiyat hareketiyle önemli türbülanslar yaşayan Ethereum 300 Doların üzerinde bir red ile karşılaştığından beri sağlam bir temel kazanmak için mücadele ediyor.

ETH fiyatı son yükseliş sonrasında konsolide olduğu için bugün sessiz kaldı ve bir düşüş gördü. Varlık 318 Dolara kadar geriledi ve şiddetli bir toparlanma ile birlikte 350 Doların üzerine çıktı.

Bu momentumunun durduğu ve fiyatının düşmeye başladığı nokta olarak biliniyor.

Bir analist 250 Dolara dikkat çekerek bir temel çapraz direncin son eğilimi üzerinde ciddi bir etkiye sahip olduğunu ve başka bir şiddetli satış görmesine neden olabileceğini belirtti.

ETH son yükselişin ardından dengede durmaya çalışıyor

Ethereum şu anki 345 Dolarlık fiyatıyla % 1in biraz üzerinde işlem görüyor. Bu günlük en yüksek seviyesi olan 355 Dolardan düştüğünü gösteriyor ancak haftalık 318 Dolarlık düşük seviyelere bakıldığında kayda değer bir iyileşmenin yaşandığı görülüyor.

Son fiyat hareketi Bitcoin ile büyük bir benzerlik gösteriyor ve toplu piyasanın yakın vadeli eğilimi üzerinde tam bir kontrole sahip gibi görünüyor.

Bu temel direnç ETHnin şiddetli bir düşüş yaşamasına sebep olabilir

Ethereumun teknik görünümünden bahsederken bir analist yukarıda kırıldıktan sonra çok sayıda şiddetli reddetmeye yol açan son zamanlarda oluşan diyagonal (çapraz) bir direnç seviyesi gözlemledi.

“ETHnin ilginç fiyat hareketi…Çapraz direnç sayısız reddetme ile karşılaştı. Fiyat kırıldığında şiddetli bir şekilde şişirildi ancak tekrar test edildiğinde sert düşüşleri takip etti. Ne yapılmalı? 1) Kırılmasına izin verin yeniden test edin 2) 250 Dolar için dua edin ve satın alın.”


Bundan sonraki tüm kripto para piyasası trendlerinin büyük ölçüde Bitcoine bağlı olacağını ve daha fazla zayıflığın Ethereum üzerinde daha fazla etkisi olabileceğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku