Bir analiste göre, BTC 20.000 Doları test etmeye hazır

0 0

MoonCarl ismiyle bilinen popüler kripto para birimi analisti kripto topluluğunun ayın büyük bir kısmını merkezi olmayan finans (DeFi) ile ilgili konuşarak geçirdiğini söyledi. Kaos ortasında bir yükselişin olabileceğine değinerek İnsanlar artık Bitcoin hakkında konuşmuyor” dedi.

Altcoinlerden bahsetmek gerekirse ETH ve türevleri fiyat hareketinde bir düzeltme yaptı. Uniswap (UNİ) Yearn.Finans (YFI) gibi yeni tokenler piyasayı domine etti. Yazım sırası itibariyle birçok altcoin hafif bir dezavantaj görse de ayı eğiliminden söz edecek kadar önemli bir işaret görünmüyor. Genellikle DeFi tokenleri altcoin sezonunun uzamasına neden oldu. Şimdi ise bir analist piyasanın yükselişe geçeceğini belirtiyor.

Bitcoinin 20.000 Dolar olması ile aynı seviyeyi test etmesinin farklılığına dikkat çeken analist hızlı bir yükselişin akabinde ayı eğiliminin yaşanmasının da olasılıklar içinde yer aldığını söyledi.

Analist Bitcoinin yakında 20.000 Doları test edeceğini belirtti. Uzun zamandır beklenen 20.000 Dolarlık yükseliş için bu durumun temel bir faktör olacağını dile getirdi. Bitcoinin ilk önce 12.000 Doları geçmesi ve bu noktada devamlılığını sağlaması gerektiğini ekledi. Bitcoin şu anda 10.712 Dolar seviyesinde yer alıyor. Gecelik fiyat düzeltmesi Bitcoini 11.000 Dolara yerleştirdi. Önümüzdeki 24 saat içinde Bitcoinin 10.500 Doların üzerinde güçlü bir şekilde bulunması büyük bir önem taşıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku