Bu tahmin Bitcoin yatırımcısını üzecek

0 2

Litecoin fraktalı Bitcoin fiyatını 8 bin 300 dolara çekebilir…

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Bitcoin 9 bin 500 ila 11 bin 500 dolar arasında tanımlanmış bir aralıkta bulunarak konsolidasyon hareketlerini tecrübe etti.

Bu büyük boşluk Bitcoin’in analist Chonis’in belirttiği gibi “büyük fiyat hareketlerinin doğduğu bölgeye” düşen BitMEX’in okuduğu dalgalanma endeksiyle sonuçlandı.

Nitekim bu yazarın metrik analizine göre Bitcoin volatilitesi Bitcoinin yüzde 20 artış ile 4 bin -5 bin dolar arasında bir patlama yaşadığını belirten Nisan ayındaki son iki günden önce görülmemiş bir noktada. Metrik Bitcoin’in 2018’in sonunda 6.000 dolarlık uçurumdan 3.000 dolarlık dip seviyesine düşmesinden önceki günlerde olduğu kadar düşük.

Ancak soru devam ediyor – BTC hangi yöne gitmeye karar verecek?

Bir hassas fraktal düşme Bitcoin’i düşündürmekte. Fiyat hareketlerini inceleyen bir analist Capo of Crypto geçenlerde Litecoin’in 2017 yılının sonundan 2018’e kadarki fiyat hareketinin Bitcoin fiyatının düşmeye hazır olabileceğine işaret ettiğini belirtti. Litecoin’in çizelgesinin ve Bitcoin’in çizelgesinin aşağı inen bir üçgenin sporunu yapmasıyla aynı tabanın birden fazla tekrarlanması ve temel Fibonacci geri çekiliş seviyelerinin test edilmesiyle dikkatlice göründüğünü belirtti.

Bitcoin Litecoin’in fiyat hareketini tam olarak takip ederse BTC ay sonuna kadar 8 bin 300 doları ziyaret ederek mevcut seviyelerden 2.000 dolar düşüşe işaret edebilir.

Belirtilen seviye noktasında 2 bin dolarlık düşüş öngören bu analist görüşlerinde yalnız değil Tanınmış analist Dave the Wave kısa vadeli ayı uzun vadeli boğa durumuna bağlı kalarak son zamanlarda 7 bin dolar fiyat seviyesinin Bitcoin için hala ulaşılabilir olduğunu ve BTCnin göreceli güç endeksinin (RSI) okumasının tarihsel değere kıyasla nispeten yüksek olduğunu belirtmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku