Bu tabloya göre, XRP 0.50 Dolara yükselecek

0 2

XRP 020 Dolarlık düşük bölgede destek bulmaya ve 030 Dolar civarında direnç bulmaya devam ederken büyük ölçüde 020 Dolarda konsolide oluyor.

Bir analiste göre XRP orta vadede ETHden daha iyi bir performans gösterecek. Bu doğrultuda analist mevcut teknik görünümü destekleyen çok sayıda yükseliş faktörüne dikkat çekti.

Bir başka yatırımcı XRPnin yakın vadede seyrini gösteren bir grafik yayınladı. Buna göre olumlu bir gidişat XRPnin kısa vadede 0.50 Dolar olmasını sağlayacak. 

XRP güç işaretleri gösteriyor

Haber yazımı sırasında XRP 0.24 Dolar ile % 2den işlem görüyor.

Bir konsolidasyon paterni içinde yakalandı ve 0.23 Dolar ile 0.245 Dolar arasında sıkı bir aralık oluşturdu. Bu seviyelerden hangisinin ilk önce kırıldığı yakın vadeli görünümüne önemli bir bakış açısı sağlayacak.

Bir analist XRPnin güçlü teknik görünümü nedeniyle yakın vadede Ethereumdan daha iyi performans göstereceğine inandığını açıkladı.

“XRPnin önümüzdeki aylarda ETHden daha iyi performans göstermesini bekliyoruz. Coinlere olan ilgimle hiçbir alakası yok. Sadece grafikler açık net ve basit.”

Kripto para biriminin teknik görünümü ile ilgili yorumda bulunan bir analist XRPnin yakın vadede büyük bir artış görmek için iyi bir konumda olabileceğini açıkladı.

Son düşüşün sadece yükseliş eğilimi olduğunu gösteren bir grafik ortaya koydu ve bunu yakın vadede 0.50 Dolara doğru güçlü bir yükseliş olacağını söyledi.

Grafik 0.50 Doların üzerindeki bir kırılmanın 0.92 Dolar ve 1.18 Dolarlık diğer önemli direnç bölgelerine göndermek için yeterli olabileceğini gösteriyor.

Bunun gerçekleşmesi için Bitcoin ve kripto piyasasının yakın vadede güçlü kalması gerekiyor.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku