Yatırımcıları yakından ilgilendiren ETH ve TESLA

0 1

Boğalar 487 Dolardan düşen Ethereum fiyatını % 5in üzerine çıkartarak 353 Dolara yükseltti. Wall Streette Tesla hisselerinde de bir geri dönüş yaşandı.

Farklı sebeplerle de olsa aynı seviyede yer alan ETH ve TSLA sırasıyla 353 Dolar ve 366 Dolardan işlem görüyor.

eToronun profesyonel ticaret kolu olan eToroX Twitterda bir anket yaparak takipçilere hangi varlığı satın alıp kar elde etmeyi tercih ettiklerini sordu. Toplamda 300den fazla oydan sonra Tesla % 54 ile % 45 arasında bir oranla öne geçti.

Bununla birlikte TSLA Bitcoine oldukça benziyor. Teslanın piyasa değeri şu anda 189 milyar Dolar olan Bitcoin ve 39 .7 milyar Dolar olan Ethereum ile karşılaştırıldığında 341 milyar Dolar seviyesinde bulunuyor.

Yılın başında 130 Dolar olan ETH 500 Dolar ile 2020nin en yüksek seviyesine ulaştı.

TSLA hisseleri Eylül ayı başına kadar % 400den fazla değer kazandı. Tesla Ağustos ayında 5e 1 hisse bölünmesini duyurdu.

On-chain piyasa veri sitesi Santiment ERC-20 tokeninin piyasa değerinin ETH değerini tersine çevirdiğine dikkat çekti. ERC-20 tokenlerinin piyasa değeri Mart ayında gerçekleşen Kara Perşembe çöküşünden bu sürece kadar ETH piyasa değerini artırdı.

Image

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku