Bu seviyeyi kırmak Bitcoin i 14 bin dolara çıkarabilir

0 2

Kripto para birimi henüz bu kazançlardan herhangi birini geri alamadı ve daha yüksek bir artış için hazırlanıyor gibi görünüyor.

Altcoin kripto pazarına sağlam bir şekilde rehberlik ettiği için piyasa trendlerinin bir sonraki yeri muhtemelen BTCye bağlı olacaktır.

Bir analist Bitcoinin yakında 14.000 $ ın üzerine bir hareket göreceğini belirtiyor ancak önce 11.800 $ lık mola vermesi gerektiğini belirtti.

Analist bu düzeyde bir reddedilme olasılığının daha yüksek olduğuna ve daha düşük seviyeye ineceğine inanıyor.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası BTCnin 10.600 $ dan 11.700 $ a yükselişinin ardından bir konsolidasyon aşamasına yakalandı.

Bu hareket önemliydi ve alıcılar lehine çalışan bir trendin tersine döndüğünü gösteriyor gibiydi.

BTCnin ivmesi yavaşladı ancak bu boğaların bu yükseliş trendinin devamını tetiklemek için yeterli desteği toplama girişimine işaret edebilir.

Bir analist kripto 11.600 doların üzerinde kalıcı olabilirse yakın vadede 14.000 doları aşan bir hareketin yakın olabileceğine dikkat çekiyor.

1000 $lık Artışı Takiben Bitcoin Konsolide Oluyor 

Yükseliş trendini engellemeye çalışan ayılar olmasına rağmen Bitcoin güçlü kaldı. Şu anda yaklaşık bir hafta önce olduğu yerden yaklaşık 1.000 $ yükseliyor.

Devam eden konsolidasyon aşaması kripto para biriminin eğilimini değiştiriyor ve onu daha da yukarı yönde konumlandırıyor gibi göründüğü için bu güç daha da artabilir.

Analiz: BTC Bu Anahtar Seviyeyi Aşarsa14.000 $a Çıkabilir

Bir analist önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla kazanım görme potansiyeli olduğuna inanıyor.

Her şeyin BTCnin gözlemlenmesi gereken önemli bir kısa vadeli direnç seviyesi olan 11.600 $ a nasıl tepki verdiğine bağlı olduğunu belirtti.

Analist aşağıdaki tabloyu işaret ederek: “BTC: 11.600 $ seviyesini geçerse temiz bir 14.000 $ + görüyorum … Fakat 11.600 $ civarında reddediirse o zaman büyük olasılıka bir geri düşüş başlar.” dedi.

 Bu seviye Bitcoinin şu anda işlem gördüğü yerin% 2den daha az üzerinde olduğu için hemen köşede bir test olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku