Bu rakam kurumsal yatırımcı ilgisinden mi kaynaklanıyor?

0 0

Kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerine girişlerinden biri ve kripto varlık yöneticisi olan Grayscale Investments bu yılın ilk çeyreğinde 5037 milyon dolar yatırım yaptı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bu rakam 2019un üçüncü çeyreğinde kaydedilen 354.8 milyon doların oldukça üzerinde. Ayrıca 2019un tamamında toplanan paranın yüzde 83ünü oluşturuyor. Bu büyük para akışının kurumsal yatırımcıların yoğun ilgisinden kaynaklandığı düşünülüyor.

Şirketin açıklamalarına göre son 12 ay içinde 1 milyar dolar aşıldı. Bu rakamın özelliği ise şirket için yeni bir rekor olması. Böylece Grayscale tarafından yönetilen varlıkların toplam değeri 2.2 milyar doları aştı.

Kurumsal yatırımcılar bu yılın ilk çeyreğinde toplam yatırımların yüzde 88ini oluşturuyor ve bunların çoğu ise yatırım fonları. Son 12 ayda yatırımların yüzde 79u kurumsal yatırımcılardan geldi ve aslan payı yatırım fonlarındaydı.

Haftalık ortalama yatırım yüzde 100 büyüdü

Tüm Grayscale ürünler için haftalık ortalama yatırım son 12 ayda 206 milyon dolar oldu. Öte yandan 2020nin ilk çeyreğinde bu rakam neredeyse yüzde 100 oranında artarak 387 milyon dolara ulaştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku