Bu ortaklık Ripple fiyatını olumsuz etkiledi

0 0

Walmart MoneyGram ile ortaklık kurdu Ripple fiyatı olumsuz etkilendi…

Hipermarket zinciri Walmart ve para transferi platformu MoneyGram yeni bir para transferi pazarının geliştirilmesi için birlikte çalışmaya karar verdi. Proje daha iyi konumlara ulaşmak için Ria Money Transferi bir transfer seçeneği olarak listelemeye karar verdi.

Walmart en büyük hipermarket indirim mağazaları ve marketler zinciri konumunda. Son zamanlarda perakende zinciri yeni bir uluslararası para transfer pazarı oluşturmak için Ripple ortaklarıyla işbirliği yapmaya karar vermiş durumda. Walmart MoneyGram ile ortaklığını genişletmeyi kabul etti ve bu para transferi pazarını Walmart2World müşterileriyle birlikte başlatmaya karar verdi.

Walmart2World dünyanın dört bir yanındaki 200 ülkede dakikalar içinde sabit ücretler ve transferler sunan uluslararası bir havale hizmeti.
Ria Para Transferi bir transfer seçeneği olarak eklenecek

Ayrıca 4.700 ABD mağazasında uluslararası fon transferinde kullanılmak üzere Ria Money Transferi listelemeye karar verdiler. MoneyGram ile yaptığı anlaşma 2021 yılına kadar uzatılacak. Platformun nihai amacı ödeme seçeneklerini ve konum sayısını artırmak. Beyaz etiketli platform Walmart2World MoneyGram tarafından kazanılan toplam gelirin yaklaşık yüzde 9unu oluşturuyor.

XRP fiyatı farklı tepki veriyor

Bu ortaklık haberiyle birlikte kripto para birimi XRP / USD kuru olumsuz bir şekilde tepki göstererek fiyat 0.3122 doolardan 0.2990 dolara. Piyasa son 24 saatte hafif bir düşüş kaydettiğinden XRPye verilen destek 0.2950 $ seviyesinde.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku