Bitcoin 9 bin dolar olabilir mi?

0 0

Bakkt 23 Eylül Pazartesi günü fiziki BTC vadeli teklifleri ile faaliyete geçecek. Ancak bitcoin fiyatının harekete geçmek için pek de havasında olmadığı görülüyor…

Kripto topluğunun önde gelen isimlerinden Crypto Michaël bugün Twitterda bitcoin vadeli işlemlerinin başlatılması konusunu ele aldı. Aralık 2017de başlatılan CME vadeli işlemleri ile Pazartesi günü başlaması planlanan Bakkt arasında bir ilginin olmadığını söyledi.

Her iki teklif de farklı ve piyasa döngüsünün farklı noktalarında başlatıldığını ifade ediyor.

Bitcoin fiyatları 9 bin 600 dolar seviyesine indiren devasa düşüşün içinde hala bir canlılık söz konusu. Neredeyse üç hafta içinde token başına en düşük değer olan BTC hala üç aylık bir süre boyunca aynı yere bağlı kaldı.

Bugün en son güncellemesinde analist ve bitcoin boğası Josh Rager yakın gelecekte tekrar gerçekleşmesi beklenen hareketi öngörmüştü.

İyi hacimler BTC’nin 10 bin dolar işaretinin üzerinde kalmasına neden oldu ancak şimdi azalan işlemlerle birlikte bitcoin fiyatı 9 bin 700 dolar işaretine düşüyor. Crypto Michaël’e göre BTC 9 bin 300 dolara kadar düşebilir.

BTC’nin son fiyat eylem çizelgelerine göre bitcoin 4 defa şimdiki 9 bin 400  – 9 bin 600 dolar bandında sıkı bir şekilde desteklendi. Ancak bu destek bu sefer oluşmazsa fiyat 7 bin 500-8 bin dolarlık bölgeye doğru giidebilir. 

Açıkçası bu noktada Bakktın piyasaya sürülmesine kadar beklemek ve seyretmekten başka bir şey elden gelmiyor. Mevcut fiyat eğiliminde bir tersine dönüş olabilir ve 10 bin dolar geride kalabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku