Bu ortaklık Ripple fiyatını olumsuz etkiledi

Bu ortaklık Ripple fiyatını olumsuz etkiledi
  • 08 Kasım 2019

Walmart MoneyGram ile ortaklık kurdu, Ripple fiyatı olumsuz etkilendi...

Hipermarket zinciri Walmart ve para transferi platformu MoneyGram, yeni bir para transferi pazarının geliştirilmesi için birlikte çalışmaya karar verdi. Proje, daha iyi konumlara ulaşmak için Ria Money Transfer'i bir transfer seçeneği olarak listelemeye karar verdi.

Walmart en büyük hipermarket, indirim mağazaları ve marketler zinciri konumunda. Son zamanlarda perakende zinciri, yeni bir uluslararası para transfer pazarı oluşturmak için Ripple ortaklarıyla işbirliği yapmaya karar vermiş durumda. Walmart, MoneyGram ile ortaklığını genişletmeyi kabul etti ve bu para transferi pazarını Walmart2World müşterileriyle birlikte başlatmaya karar verdi.

Walmart2World, dünyanın dört bir yanındaki 200 ülkede dakikalar içinde sabit ücretler ve transferler sunan uluslararası bir havale hizmeti.
Ria Para Transferi bir transfer seçeneği olarak eklenecek

Ayrıca, 4.700 ABD mağazasında uluslararası fon transferinde kullanılmak üzere Ria Money Transfer'i listelemeye karar verdiler. MoneyGram ile yaptığı anlaşma 2021 yılına kadar uzatılacak. Platformun nihai amacı ödeme seçeneklerini ve konum sayısını artırmak. Beyaz etiketli platform Walmart2World, MoneyGram tarafından kazanılan toplam gelirin yaklaşık yüzde 9'unu oluşturuyor.

XRP fiyatı farklı tepki veriyor

Bu ortaklık haberiyle birlikte, kripto para birimi XRP / USD kuru olumsuz bir şekilde tepki göstererek, fiyat 0.3122 doolardan 0.2990 dolara. Piyasa son 24 saatte hafif bir düşüş kaydettiğinden, XRP'ye verilen destek 0.2950 $ seviyesinde.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.