Bu Önemli Metriğe Göre Bitcoin (BTC) Almak için En Doğru Zamandayız!

0 124

Twitter’da Bitcoin’e olan ilgi geçen yılın Ekim ayı başlarındaki seviyelere düştü. Long Hash’in kripto para piyasası araştırma ekibi Santiment’e göre bu veri, Bitcoin (BTC) almak için en en doğru zamanda olunduğunu gösteriyor.

Santiment, lider kripto para biriminin geçtiğimiz hafta 46.500 dolardan 52.500 dolara yükselmesine rağmen Twitter’da Bitcoin’e olan ilginin 1 Ekim 2020 tarihinden bu yana ki en düşük seviyede olduğunu kaydetti. Araştırma ekibi, insanların genel olarak piyasalara güven duymadığı, ilgi göstermediği zamanların güvenli alım yapmak için en uygun zaman olduğunu belirterek Bitcoin almak için en doğruda zamanda olunduğuna da dikkat çekti.

Santiment’ın Bitcoin almak için güvenli ve uygun zamanda olunduğuna dikkat çektiği fikri ABD Senatosu’nun 1.9 trilyon dolarlık COVID-19 yardım paketini onaylamasıyla da güç kazanmış durumda.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku