Bu nedenden ötürü Bitcoin yatırımcıları dikkatli hareket etmeli

0 1

Bir gösterge bazı uyarı işaretlerini ortaya çıkararak yatırımcıları uyarıyor ve traderlar tarafından görülen ortalama getiri kriptoyu “tehlike bölgesine” koyuyor.

Bu herhangi bir yoğun düşüşün yakın olduğu anlamına gelmese de bir analiz firmasına göre yatırımcıların “dikkatli hareket etmeleri” gerektiğini işaret edebilir.

Bitcoin ve kripto piyasası gün boyunca ivme kazanmak için mücadele ediyor ve yeni satış baskısı girişleri son yükseliş trendini yavaşlatıyor.

Dijital varlık ivmesinin durmasından birkaç gün önce 16.000 $ a kadar yükseldi ve fiyatı düşmeye başladı.

 Ethereum ve diğer birçok dijital varlık daha yüksek seviyelerde yarışırken BTC ivmesinin durmasının altcoinler için iyi bir şey olduğu kanıtlandı. ETH herhangi bir satış baskısıyla karşılaşmadan önce 455 dolara yükselmeyi başardı.

Bir analitik firması Bitcoin’in kısa vadeli görünümü söz konusu olduğunda yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini belirtiyor.

Alıcılar düşüşe karşı direnirken Bitcoin ivmesi yavaşlıyor

Bitcoin şu anki fiyatı olan 15.380 dolarda işlem görüyor. Bu fiyatının bütün sabah işlem gördüğü yerdedir.

Bu seviyeye yapılan her ziyaretin ardından satış baskısı girişleri geldiğinden 15.000 $ ın üstündeki bölgedeki satış baskısının oldukça yoğun olduğu kanıtlandı.

Bitcoin 16.000 doları parçalayana ve bu seviyeyi desteğe dönüştürene kadar direnç olarak hareket etmeye ve kripto para biriminin fiyat hareketini engellemeye devam etme olasılığı güçlü.

Analitik platformu: Yatırım karlılığı fırladıkça işlemciler temkinli bir şekilde hareket etmeliler 

Bitcoinin yakın vadeli görünümü hakkında konuşurken bir analitik firması yatırımcıların yakında kâr etmeye başlayabilecekleri için yatırımcı karlılığındaki son zamanlarda görülen muazzam artışın bir uyarı işareti olduğunu açıkladı.

“BTC için 30 günlük fiyat artışı hiçbir şekilde mutlaka bitmez. Ancak tarihe bakılırsa ortalama yatırımcı getirileri Bitcoinin tarihindeki en yüksek% 10 kârlı alanlarda olduğunda (şu anda 1D 7D 6M ve 1Y tüccarlar için olduğu gibi) en azından dikkatli bir şekilde ilerlemeniz önerilir … “

 Bu devam eden düşüş yatırımcıların beklediği düşüş olabilir ve potansiyel bir alıcı tarafı baskısı Bitcoini daha yükseğe fırlatabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku