Biden in başkan seçilmesinden sonra BTC deki düşüş nasıl yorumlanmalı?

0 0

 Joe Biden başkanlık seçimlerini kazandı ve Amerika Birleşik Devletlerinin 46. başkanı oldu

Bitcoin birkaç saatten daha kısa bir süre içinde 15740 dolardan 14 800 doların altına düştü.

Bitcoinin fiyatı 13000 $ ın üzerinde olduğu sürece “satış” bölgesinde değil.

Joe Biden bu Cumartesi günü doğduğu Pennsylvania eyaletinde başkanlık seçimlerini kazandı ve Amerika Birleşik Devletlerinin 46. başkanı oldu. Bitcoinin fiyatı birkaç saatten kısa bir süre içinde 15.740 dolardan 14.800 doların altına düştü ve mevcut fiyat şu anda 14.826 dolar civarında duruyor.

Temel analiz: Risk / ödül oranı uzun vadeli yatırımcılar için iyi değil

Joe Bidenin Amerika Birleşik Devletlerinin 46. başkanı olduğu haberinin ardından Bitcoin fiyatı düştü. Bitcoin 14.000 doların üzerinde güçlü bir destek buldu ve bazı tahminlere göre Bitcoin yine 20.000 doların üzerine çıkacak.

Buna rağmen kripto para biriminin fiyatının önümüzdeki günlerde zayıflayabileceğini ve belki de Bitcoine (BTC) yatırım yapmak için en iyi an olmadığını hissediyorum. Risk / ödül oranı şu anda iyi değil ve bence daha fazla fırsata sahip çok sayıda kripto para var.

Bitcoin var olan ve geniş kitleler tarafından kabul gören ilk kripto para birimidir. Bitcoin internetteki herkes tarafından erişilebilir ve hem geliştiriciler hem de kullanıcı topluluklarının desteğinden yararlanır.

Bu projenin arkasında çok iyi bir ekip duruyor bu kripto para biriminin temelleri gelişiyor ancak potansiyel yatırımcılar için hala bir belirsizlik seviyesi var. Madenciler beklenmedik bir şekilde önemli miktarda Bitcoin satarsa küçük bir fiyat değişikliği yüksek kaldıraç oranına sahip yatırımcıların tasfiyelerini tetikleyebileceğinden aşırı bir düzeltmeye neden olabilir.

Teknik analiz: Boğalar fiyat hareketinin kontrolünü hala elinde tutuyor

Bu grafikte önemli direnç ve destek seviyeleri işaretlendi. Önemli destek seviyeleri 14.000 $ ve 13.000 $ 16.000 $ ve 17.000 $ direnç seviyelerini temsil ediyor.

Fiyat 16.000 $ ın üzerine çıkarsa Bitcoin satın almak için bir sinyal olur ve 16.500 $ a kadar açık bir yolumuz olur. Kısa vadeli yatırımcılar pozisyonlarını açarken her zaman “zararı durdur” ve “kar al” emirlerini kullanmalıdır çünkü risk çok yüksek.

17.000 $ ın üzerinde yükselmek yükseliş eğiliminin devam etmesini destekler ve bir sonraki fiyat hedefi 18.000 $ civarında bulunabilir. Öte yandan fiyat 14.000 $ ın altına düşerse bu bir “sat” sinyali olur ve13000 dolara kadar inebilir.

Sonuç

Joe Biden bu Cumartesi günü doğduğu Pennsylvania eyaletinde başkanlık seçimlerini kazandı ve Amerika Birleşik Devletlerinin 46. başkanı oldu. Joe Bidenin Amerika Birleşik Devletlerinin 46. başkanı olduğu haberinin ardından Bitcoin fiyatı zayıfladı ancak Bitcoin fiyatı 13.000 $ ın üzerinde olduğu sürece bu kripto para “satış” bölgesinde değil.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku