Bu Metaverse Coin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Nedeni

105

Metaverse coin projeleri, Mayıs ayının başından bu zamana kadar büyük bir düşüş yaşadı. Ancak, Sandbox (SAND) kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerden kurtulmuş görünüyor. SAND, son 7 gün içinde yüzde 18’in üzerinde bir yükselme yaşadı.

SAND’de büyük yükseliş yaşandı

Yükselişle birlikte, en iyi metaverse coin’ler arasında en yüksek fiyat seviyelerine sahip olan altcoin’ler arasındaki yerini aldı. SAND token’ın 24 saatlik işlem hacmi yüzde 220’den fazla bir yükseliş göstererek 1.05 milyar dolar seviyesine ulaştı.

Bu Metaverse Coin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Nedeni

Kripto para piyasasındaki bu dalgalanmayı kaydetmek için token’in destek alarak çalıştığı belirtiliyor. Daha önce, en büyük kripto para borsalarında olan Coinbase, SAND token’ini listelemeyi planladıkları haberini verdi.

Metaverse coin listelenme sonrası hız kazandı

Bu gün itibariyle Coinbase listelerinde yer almaya başlayan SAND, fiyat seviyelerinde de bir yükseliş yaşadı. Sandbox fiyatı son 24 saatte yüzde 10,7 artış yaşadığı gözlemleniyor. Token ortalama 1,32 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Sandbox (SAND), toplam piyasa değeri 1,7 milyar dolar ile 3. en büyük Metaverse coin olarak yerini aldığı belirtiliyor.

Bir başka büyük adımda, PCCW ve HKT, Sandbox’ın metaverse ekosisteminde yer alması oldu. İki telekomünikasyon devi Mega City’de arazi satın alımı gerçekleştirdi. Belirtilenlere göre şirketler, metaverse ekosisteminde dünyanın ilk sanal 5G mobil ağını piyasaya sürecekler. Bununla beraber, Web 3 eğlence sektörüne TV ve müzik içeriği ekleyeceklerini de bildiriliyor.

Sandbox işlem hacminin yüzde 40 artığı belirtiliyor

Sandbox, PCCW ve HKT’nin bir “meta Topluluk” oluşturmak için finansal teknolojiler ve e-ticaret çözümleri de başlatacağı belirtiliyor. Bu ortaklıkla birlikte, Hong Kong merkezli şirketlerin yeni iş fırsatlarını keşfetmelerine yardımcı olacağı da söyleniyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Daha önce Sandbox, efsanevi şarkıcı Elvis Presley’in Metaverse ekosisteminde yer aldığını duyurdu. PCCW’den MD Susanna Hui, PCCW ve HKT’nin yenilikçi teknoloji uygulamalarına girerek kendini geliştirmeye yöneldiğini belirtiyor.

Bu Metaverse Coin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Nedeni

Bu arada, metaverse ekosisteminde yer alan altcoin projeleri, piyasada yaşanan düşüşler nedeniyle geçtiğimiz ay iyi performans gösteremediler. Metaverse token’ların şu anda toplam piyasa değeri 13,6 milyar dolar seviyesine kadar düştüğü gözlemleniyor. Bununla birlikte, Metaverse token’ların 24 saatlik işlem hacmi yüzde 40 artış yaşayarak, 3,9 milyar dolar seviyesine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku