Bu Meme Coin Balinaların 1 Numaralı Gözdesi Oldu!

95

Yapılan son araştırmaya göre, meme coin projesi Shiba Inu(SHIB) bulunduran cüzdan sahibi sayısında her saat bir artış yaşanıyor ve 25 Haziran tarihi itibari ile sayılarının 2 milyona yaklaştığı bildirilerek bu sayının yeni tüm zamanların rekoru olduğu belirtiliyor.

Meme coin projesi ETH balinalarının gözdesi olmaya devam ediyor

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Yayınlanan son rapora göre, son bir saat içerisinde 1.064 yeni SHIB üyesinin meme coin’i cüzdanlarına ekledikleri ve sayılarının arttığı bildiriliyor. @letsburnshiba ismi ile bilinen Twitter hesabı tarafından toplanan istatistiklere göre, Shiba Inu(SHIB) içeren cüzdan sayılarının yüzdesi artış gözlemlendi.

Paylaşılan gönderideki bilgilere göre, toplam SHIB sahiplerinin sayısı 1.989.215’e yükseldi, bu da 1.182.817’den sadece yedi gün içerisinde bir milyonun üzerinde bir artış olduğunu yansıtmaktadır. Bu hareketliliğin, bir sonraki en popüler meme coin projesi adına hızlı, önemli değer düşüşünün ardından, SHIB’e yönelik uzun süreli talepte bir artış olmasa da sabit olduğunu gösterdiği belirtiliyor.

SHIB, kripto para balinaları tarafından en çok birikim yapılan token

Ethereum(ETH) ve BNB Chain gibi birden fazla ağda bulunan en büyük 100 cüzdanı yakından takip eden WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, USD değeriyle en önemli kripto para birimlerinden biri haline geldiği bildiriliyor. Ethereum(ETH) balinalarının SHIB birikimlerinin bir kez daha 500 milyon doları aştığı belirtiliyor. Balinaların, şu anda Shiba Inu’da 525.200.856 dolar tuttukları ve bu sayının, 48.674.778.127.896 Shiba Inu’ya ve balinaların toplam portföyünün yüzde 13.55’ine eşit olduğu bildiriliyor. SHIB, son 7 gün içerisinde yükselişler yaşamaya başladı. 21 Haziran tarihine kadar ki süreçte düşmekte olan meme coin projesinin yeniden yükselmeye başladığı görüldü.

Cüzdana eklenen bir diğer altcoin’de MATIC oldu

WhaleStats tarafından sağlanan istatistiklere göre, önde gelen Ethereum blockchain ekosistemi katılımcıları son 24 saat içinde 17.108.822 MATIC satın alımı gerçekleştirdi ve bu sayının fiat para birimi olarak 10.348.876 dolara eşit geldiği belirtiliyor.  Bu miktarda bir MATIC satın alımı yapılabilmesi için dört işlem gerçekleştirilmesi gerektiği belirtiliyor. Shiba Inu(SHIB)’nun ise USD değeri açısından en önemli konumlardan birine sahip olduğu bildiriliyor. Polygon blockchain ekosisteminin yerel tokeni olan MATIC, ilk 100 kripto para balinası arasında en çok işlem gerçekleştirilen kripto para birimlerinden biri olarak yer aldığı belirtiliyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku