Bu makro faktör, Bitcoin ve  ‘altın ı ​​uçurmaya hazır

0 4

 Bitcoin yaşadığı sert düşüş sonrası toparlanma çabası içerisinde. Haber yayına hazırlandığı sırada lider kripto para birimi 10 bin 700 dolarlı seviyelerden işlem görüyordu.

Bu tam anlamıyla bir iyileşme değil ancak analistler önde gelen kripto para birimi ve altcoinleri konusunda iyimser.

Gold Bullion Intden bir makro yatırımcı olan Dan Tapiero makro eğilimler nedeniyle hem Bitcoin hem de altının uzun vadeli bir zaman diliminde artacağını söylüyor.

Son zamanlarda bahsettiği bu tür bir eğilim Federal Rezervi teşvik sağlamaya zorlayacağını düşündüğü ticari gayrimenkuldeki çöküş.

Makroekonomik Trendin Etkisi 

Dan Tapiero geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve altının salgın ve karantinanın neden olduğu devam eden makroekonomik trendlerden yararlanacağını belirtti. Tapiero 10T Holdings DTAP Capital Gold Bullion Int ve diğer firmaların kurucu ortağı konumunda. Uzun zamandır altın destekçisi ve son günlerde zamanını Bitcoin ve dijital varlık alanına odaklamaya başladı.

Ticari emlak krizi nedeniyle FED’in oranları nasıl düşük tutacağı hakkında yorum yapan Tapiero şunları yazdı:

 “Tüm bir varlık sınıfı neredeyse bir gecede covid /  WFH tarafından yeniden tanımlandı. ABDdeki tüm ticari gayrimenkullerin toplam değeri 16 trilyon dolardır. Şimdi 80lerin sonundan beri en büyük ayı piyasasına mı giriyorsunuz? Yüzde 50 fiyat düşüşü 8 trilyon doları ortadan kaldırır. Büyük ekonomi sürükleme / vurma efektleri çok büyük. Fiyatlar % 0 +  GOLD ve BTC olarak kalır. “

Bu Tapieronun devam eden makroekonomik eğilimler nedeniyle Bitcoine desteğini ilk kez ifade etmesinden çok uzak. Kısa süre önce BTCnin bu piyasa döngüsünde büyüme potansiyeli hakkında şunları söyledi:

“Bitcoin projelerinin muazzam uzun vadeli Günlük Şeması bu çalışmada 5-10 kat arttı. Şimdi sadece ayrılıyorum. 2.5 yıllık konsolidasyon mancınık için harika bir temel oluşturduğundan birkaç yıl sürebilir. Eski yükselişlerin kırılması patlayıcı bir şekilde ilerleyecektir. Oturup sabırlı olma zamanı. “

 Farkı Analistlerin Görüşleri

Galaxy Digital CEOsu ve Goldman Sachsın eski ortağı Mike Novogratz geçtiğimiz günlerde Federal Rezervin likidite enjeksiyonlarının Bitcoin ve altını yükseltmeye hazır olduğunu söyledi.

Bu Goldman Sachsta eski hedge fon yöneticisi ve hedge fon satışlarının eski başkanı Raoul Pal tarafından da yinelenmiştir. Pal şu ​​anda Real Visionın CEOsu.

Yatırımcı bir zamanlar Bitcoinin temel ve teknik eğilimleri nedeniyle en azından önümüzdeki iki yıl içinde en iyi performans gösteren varlık olabileceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku