Bu kritik destek seviyesi devam ettiği sürece 500 Dolara kadar büyük bir ralli yaklaşıyor

0 0

Ethereum günlük grafikte yükselen bir üçgen içinde sınırlandı. Varlıki 22 Ekimde 421 Doların en yüksek seviyesine doğru önemli bir atılım yaptı. Yaklaşık dört gün sonra önceki direnç seviyesini destek olarak yeniden test etti ve sonunda 28 Ekimde kaybetti.

Yükselen üçgenin alt sınırı şimdi 50-SMA ve 100-SMA ile çakışan ve 370 Dolarda sağlam bir destek noktası oluşturan bir destek seviyesi olarak kullanılıyor. Boğaların umutsuzca daha fazla kaymasını önlemek için bu seviyede tutması gerekiyor.

Ethereumun bir sonraki durağı 500 Dolar

Kritik olan 370 Dolarlık destek seviyesinin başarılı bir şekilde geçilmesi ile ETHnin 421 Dolar ve ardından 500 Dolara yükselmesi çok fazla direnç olmadığı için ihtimal dahilinde bulunuyor.

                                                                         ETH / USD günlük grafik

In / Out of the Money Around Price grafiği 394 Dolar ile 405 dolar arasında güçlü bir direnç alanına sahip benzer bir tablo gösteriyor ve 918.000 adres 11.6 milyon ETH satın alıyor . Direnç olarak kabul edilen bu aralık yatırımcıların başabaş noktasını temsil ediyor. Ancak bu noktanın üzerinde neredeyse hiçbir muhalefet yok gibi görünüyor.

                                                                     ETH IOMAP grafiği

Öte yandan aynı IOMAP grafiği aşağı doğru çok az destek gösteriyor. Bu ise ETHde gerçekleşecek 370 Dolarlık bir kırılmanın varlık fiyatını günlük 200-SMA ile çakışan 300 Dolara gerilemesine sebep olacağı anlamını taşıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku