Sıra ‘altcoinler’e gelmiş olabilir mi?

0 6

Bitcoin 13 bin 800 dolar seviyesinden aşağı yönlü başlattığı hareketin sonrasında tekrar toparlanma çabasında.

Bunun yanında şu anda herhangi bir zayıflık belirtisi göstermese de altcoinler son birkaç gün ve hafta boyunca birçok büyük kayıp yaşadı.

Analistler şimdi altcoinlerin orta vadeli dipler oluşturma sürecinde olabileceğini belirtiyor.

Bir trader daha küçük tokenlerdeki dezavantajın şu anda “son derece sınırlı” olduğu görüşünde.

Bu bugünün yoğun altcoin satışlarının birçoğunu aşırı satım bölgesine sürüklemiş olabileceği anlamına geliyor. Bu da güçlü bir rahatlama rallisinin yakın olduğu anlamına geliyor

Bitcoin gücü nedeniyle geç saatlerde önemli miktarda yatırımcı ilgisi ve fon topluyor.

Bu büyük ölçüde yatırımcıların yoğun kayıplar görmesine yol açan amansız düşüş trendlerine yakalanan altcoinlerin pahasına gerçekleşti.

BTC piyasada hakimiyet kazanmaya devam ederse daha fazla dezavantajın köşede olması ihtimali var. Ancak bir analist bu olasılıkla fazla ilgilenmiyor.

Altcoinin dezavantajının artık sınırlı olduğunu ve çoğunun yakın vadede yukarı doğru kırılmalar görmesini beklediğini ekliyor.

Bitcoin son birkaç gün boyunca sıkı bir konsolidasyon aşamasında yakalandı ve 13 bin 800 dolar seviyesindeki satışlardan sonra 13 bin doların üzerinde işlem gördü.

Bu satış gerçekleştiğinden beri boğalar yavaş yavaş kendini tekrar belli etmeye başladı.

Piyasanın geri kalanı düşerken şu an 13 bin 330 dolarlık cari fiyatından işlem görüyor.

Geçtiğimiz birkaç hafta odak Bitcoine geçtikçe çoğu yüzde 50 veya daha fazla düşüş gösteren altcoinler için acımasız geçti.

Bir yatırımcı bu eğilimin çok daha uzun süre devam etmesini beklemiyor. Şimdi altcoin dezavantajının son derece sınırlı olduğunu belirtiyor.

Aynı analist “Kesinlikle yanılıyor olabilirim ama bence altcoinlerin dezavantajı aslında buradan sınırlı. Hala bu durumun tersine döndüğünü düşünüyorum. Son zamanlarda maruz kaldığım maruziyette aslan payı BTC olsa da hala yanımda ve benim için değerli bir avuç altcoin ve altcoin konusunda iyimserim” şeklinde konuşuyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku