Bu İki Uygulama App Store’da TikTok’u Geride Bıraktı!

0 58

Son günlerde popüler iki ticaret uygulaması App Store’da zirveye yükseldi. Cuma günü yayınlanan verilere göre, Coinbase ikinci sırada yer alırken bir numaralı sırada Robinhood var. Üçüncü sırada ise popüler sosyal medya platformu TikTok. YouTube, Instagram ve Snapchat sırasıyla dördüncü, beşinci ve altıncı sıralarda yer alıyor.

Bunun nedeni, insanların artık çeşitli sosyal medya platformlarında etkileşimde bulunmaktan çok kripto para ve finansal varlık ticaretiyle daha fazla ilgilenmeleri. CNBC tarafından Cuma günü yayınlanan bir makalede artık dünyanın yeni oyuncağının kripto paralar olduğu yönünde.

Robinhood, şirketin GameStop hisselerinin alımlarını durdurduğu Ocak ayında gündeme oturdu. Karar, varlığın fiyatının r / Wallstreetbets olarak bilinen bir Reddit alt dizinindeki etkinlikle paralel olarak yükselmesinden sonra geldi.

İkinci sıradaki uygulama Coinbase, özellikle son haftalarda doğrudan hisse senedi listeleme beklentisiyle bu yıl birçok kez manşete taşındı. Uygulamaya olan ilgi, COIN’in altındaki hisse senedinin Çarşamba günü Nasdaq’ta listelenmesiyle yükseldi.

Kripto para ve hisse senetleri, Mart 2020’de çöktükten sonra büyük ölçüde perakende yatırımcıların odak noktası oldu. Bu çöküşten sonra, her iki pazar da iyileşme kaydetti ve kripto para piyasaları tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya devam etti. Bitcoin’in fiyatı o zamandan beri 2017’deki rekorunu üç katına çıkardı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku