Bu iki ‘altcoin’e dikkat!

0 12

Kripto analitiği firması Santiment Ethereum (ETH) Basic Attention Token (BAT) ve Makerın (MKR) kısa vadede birkaç metriğe dayalı olarak daha fazla yükseliş gösterdiğini bildirdi.

Şirket her bir varlığın üç günlük ortalamalarını üç metrikte dikkate aldı. Bunlar Daily Effective Addresses NVT Oranı ve Emotion Consumed olarak listelendi.

Santiment her bir kripto parayı 0 ila 10 arasında değişen bir derecelendirme sistemiyle ele alıyor. 0 düşüş eğiliminin 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını işaret ediyor. 5 rakamı ise fiyatın yatay seyredeceği anlamına geliyor.

Basic Attention Token (BAT) ve Maker’da (MKR) yükseliş sinyali

Konuyla ilgili raporda beş kripto para birimine metrikler uygulandı. Buna göre Bitcoin (BTC) ortalama 3.8 ile hafif bir düşüş eğilimi gösteriyor. Ethereum (ETH) ortalama 55 puan aldı. Bu puan ikinci en büyük kripto para biriminin nötr olduğunu gösterir. Raiden tarafından incelenen bir başka kripto para birimi Network Token (RDN) idi ve RDN 3.3 ila beş kripto para birimi arasında en kötü puanı aldı. Bu puan RDNnin hafif bir düşüş eğilimi olduğu anlamına gelir.

Kripto para birimlerinde artış eğilimi Basic Attention Token (BAT) ve Maker (MKR) oldu. Bu kripto para birimleri sırasıyla 8 ve 8.2 aldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku