Bu hafta tüm kripto para birimlerini geçen 5 altcoin

0 1

Birçok yatırımcının altseasonun başlangıcı olduğunu vurgulayan kripto para birimleri üç yıl içerisindeki en büyük kazançlarını görüyor.

Altcoinler arasında XRP ve XLM öncü

En az 1 milyar Dolarlık piyasa değerine geri dönen en büyük beş kripto para birimi arasında XRP ve XLM altseasona liderlik ediyor.

                                                    Haftalık kazançlara göre en iyi altcoinler

XRP

Rippleın XRP tokeni yüzde 110 oranını aşan haftalık kazançları sayesinde sosyal medya platformlarında en çok ilgi gören altcoinler arasında yer aldı.

Yazım sırası itibariyle 0.62 Dolar seviyesinde işlem gören XRP / USD paritesi Coinbasein büyük bir teknik kesintiye uğramasıyla birlikte ortaya çıkan yüzde 30luk çöküşünden önce 0.92 Dolar seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte token hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 Doların üzerine ya da yaklaşık % 80e yaklaşamıyor.

Stellar (XLM)

Stellar (XLM) 0.18 Doları geçmek ve haftalık % 90dan fazla getiri sağlamak için günlük kazançlarını yendi.

Boğa piyasalarında XRPnin izinden giden Stellar  Kasım 2018den itibaren pozisyonuna geri döndü. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.60 Doların biraz üzerinde yer alıyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) Çarşamba günkü altcoin eyleminden önce meydana gelen haftalık kazançların % 50sini geçti

Mevcut durum itibariyle piyasa değeri 5 milyar Doların üzerinde olan Cardano 0.16 Dolar ile sekizinci en büyük kripto para birimi oldu.

Bununla birlikte 1 Doların üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin arka planına karşı yatırımcıların önceki yıllardan önemli getiri elde etmeleri için çok fazla değer mevcut bulunuyor.

IOTA (MIOTA)

Çarşamba günü dördüncü en büyük haftalık artışı yaşayan IOTA (MIOTA) oldu ve haftalık kazançlar % 50nin biraz altında gerçekleşti.

Şu anda Coinmarketcapın kripto para birimleri listesinde 26. sırada yer alan IOTA bu hafta 0.36 Dolara ulaştı ancak tüm zamanların en yüksek seviyelerine giden seviye belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Dash (DASH)

Dash (DASH) yükselen altcoinler arasında geride yer aldı ve Dash/USD paritesi son 7 gün içinde yaklaşık % 40 artış gördü.

Basın zamanı itibariyle 115 Dolardan işlem gören parite 1.500 Dolara yakın olan rekorundan hala uzak duruyor.

                                                  Kripto para birimi piyasa değeri tarihsel grafik

Popüler yatırımcı Scott Melker “Bitcoin hakimiyeti. Merak ediyorsanız altseasonun görünümü böyle dedi ve endeksin bu hafta yukarı doğru kırılmadığını belirtti.

“Altcoinler için oldukça heyecanlı bir haftaydı. Şimdi bekleyip göreceğiz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku