Bu göstergeye göre, BTC yüzde 20 nin üzerinde geri çekilmeden önce yükselişe geçecek

0 0

Bitcoin bugün yoğun bir güç görüyor ve boğalar bu hafta başlarında kısa bir zayıflık gösterdikten sonra varlığı 17.000 Dolara doğru itiyor.

Devam eden yükseliş eğilimi son birkaç ay boyunca görülen eğilimin önemli bir uzantısına işaret etti ve varlık her hafta daha da yükselmeye devam ederken ayılar boğalara karşı herhangi bir değer elde edemedi.

BTC mevcut durumda 2017 yükselişinden bu yana görülen en yüksek fiyatlarla işlem görüyor ve şimdi tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaktan bir adım uzaklıkta duruyor.

Bu durum ana akım medyanın ilgisi ve Google Trends faaliyetinin her ikisi de bu eğilimi yönlendiren fonların perakende dışı kaynaklardan geldiğini gösteren perakende çılgınlığının hafifletilmesiyle ortaya çıkıyor.

Bir analist şimdi bir sonraki trendin nerede olabileceğini varlığın RSI göstergesi olduğunu belirtti. 

BTCnin yükseliş eğiliminin şu anda aşırı ısındığına dair bazı işaretler göstermesine rağmen herhangi bir satışla karşı karşıya kalmadan önce daha fazla yükseliş göreceği konusunda hala güçlü bir olasılık olduğunu belirtti.

Tipik olarak varlığın RSI şu anki seviyelere ulaştığında Bitcoin % 20nin üzerinde  geri çekilme görmeden önce 3.5 gün boyunca ralli yapıyor.

Bitcoin 17.000 Dolara doğru yükseliyor

Bitcoin yazım sırasında 16.800 Dolar fiyatı ile  % 5 in üzerinde işlem görüyor. Bu birkaç saat önce belirlenen 24 saatlik en düşük seviyelerden 1.000 Dolarlık büyük bir yükselişe işaret ediyor.

Yakın vadede toplu piyasa trendleri büyük olasılıkla BTCnin 17.000 Dolar civarında var olan direnci aşıp aşamayacağına bağlı olacak.

Bu seviyenin üzerinde kırılması ile yatırımcıların şu anda yakından izlediği 20.000 Dolar seviyesine doğru yükselmesi mümkündür.

Analist BTCnin bir geri çekilme görmeden önce daha da toparlanabileceğini söyledi

Bir analist bir sonraki trendin nerede olabileceğine dair ipucunun RSI göstergesi olduğunu belirtti. 

BTCnin güçlü bir satışla karşı karşıya kalmadan önce birkaç gün daha toparlanabileceğini söyledi.

Elbette heyecanlıyız. Bununla birlikte 3D RSIda bu seviyelerde olduğumuzda herhangi bir önemli gerileme (% 20) öncesinde ortalama 3.5 gün daha yükselmeye devam ettik. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku