Bu fraktala göre, ETH, parabolik bir büyüme aşamasına giriyor

0 5

Ethereum son birkaç gün ve hafta boyunca yoğun bir boğa eğilimine girdi ve bu durum düşük performans eğilimini ortadan kaldırdı. Önümüzdeki gün ve haftalarda varlık büyük ihtimalle Bitcoinin 18.000 Dolarlık alanda sabit kalıp kalmayacağına göre değişiklik gösterecek. Kripto para biriminin karşılaştığı her satış kısa sürede boğa eğilimi gördü. Bir yatırımcı ETHnin bir sonraki parabolik ilerlemesinin ilk aşamalarında olabileceğini gösteren bir Ethereum fraktalına işaret etti. Bu 800 Dolardan önceki son anahtar direnç seviyesinin üzerine çıktığı için geldi.

Bitcoinin istikrarı altcoinlerin ralli yapması için özgür bir alan sağladı ve ETH 800 Dolar seviyesini geçmeden önce son anahtar direnç seviyesini zorlamaya başladı. 

ETH mevcut durumda 600 Doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor. Bu noktadaki satış baskısı oldukça yoğun ve birkaç geri çekilmeyi katalize etti. Eğer sağlam bir şekilde aşılırsa bir sonraki anahtar direnci parabolik kazanımların yakın olduğu anlamına gelen 800 Dolar olarak görülüyor.

Bir analist tarafından ortaya konan bir fraktal ile söz konusu teori doğrulandı ve bu da parabolik yükselişin kısa vadede yakın olduğuna işaret ediyor.

ETH boğalar 600 Doları kırmaya çalışırken güç belirtileri gösteriyor

Ethereum yazım sırasında 600 Doların üzerine çıkmak için çaba gösteriyor. Bu noktada satış baskısı oldukça yoğun ve yakın vadede güçlü kalmaya devam etmesi söz konusudur.

Bununla birlikte bu seviyenin üzerinde bir kırılma yaşanması yükselişin önünü açacağı için oldukça önem arz ediyor.

Bu seviyedeki direnç 800 Dolara kadar görülen son anahtar direnç olduğunu ve bu seviyenin üzerinde teknik olarak önemli bir kırılma olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bu fraktal parabolik yükselişin yakın olduğunu gösteriyor

Mevcut piyasa eğilimi yatırımcıların beklediği gibi ortaya çıkıyor; Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaştığında yavaşlıyor ve altcoinlerin patlayıcı momentumu görmesine izin veriyor.

Ethereum altcoinler arasında yükselişi görmek için mücadele ederken bir analistin fraktali yükseliş trendinin yeni başladığını gösteriyor.

Aşağıdaki grafiği göstererek ETH: Her şey sıraya giriyor” dedi.

Ethereumun bu seviyeyi kırarak bu noktada kalıp kalmayacağı orta vadeli görünümü için önem teşkil ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku