Analist Chainlink için kısa vadede hangi seviyeyi öngörüyor?

0 1

 Chainlink Bitcoin ve Ethereum tarafından görülen yükselişe paralel olarak devam eden yükselişiyle son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş gördü.

Piyasa çapındaki bu yükseliş trendi altcoinler için oldukça faydalı olduğunu kanıtladı ve boğalar 2017 tarzı tam bir yükseliş trendini ateşlemeyi hedefledikçe son birkaç saat içinde birçok büyük kazanç elde etti.

Bitcoin her düşüşün agresif bir şekilde satın alınmasıyla birlikte güç belirtileri gösterdiğinden daha fazla yükselişin yakın olma olasılığı güçlüdür.

Bu piyasada görülen son ivmeye oldukça olumlu tepki veren Chainlinki destekleyebilir.

Bir yatırımcı kripto paranın son zamanlarda önemli bir işlem aralığının üzerinde kırılması nedeniyle önemli ölçüde daha fazla kazanç görmenin eşiğinde olabileceğini de belirtti.

Bitcoin toplu kripto piyasası için bazı ciddi rüzgarlar yarattı ve birçok altcoin boğalar piyasa üzerinde tam kontrolü ele geçirdikçe büyük kazançlar elde etti. Bu Chainlink gibi “mavi çipli” altcoinlere büyük fayda sağladı.

LINK uzun süredir büyümesini yavaşlatan önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkan boğalarla birlikte büyük bir ivme yakaladı.

Orta vadede trendlerin nerede olduğu büyük ölçüde Ethereuma ve piyasanın geri kalanına bağlı olacaktır çünkü herhangi bir ciddi düşüş muhtemelen son zamanlarda yükselen altcoinler için özellikle etkili olacaktır.

Bir yatırımcı bir kanal kırılmasının yakın vadede daha fazla artışın yakın olduğunu gösterdiğini belirtti.

Boğalar 15.00 Doları Hedeflerken Chainlink Güç İşaretleri Gösteriyor

Chainlink şu anki 14.96 $ fiyatıyla% 3ün biraz üzerinde işlem görüyor. Bu bir gün önce belirlenen yaklaşık 16.00 $ lık son yüksek seviyelerinden hafif bir düşüşe işaret ediyor.

Bir gecede tüm piyasa onu 13.80 $ a düşüren yoğun bir satışla karşılaştı.

Buradaki satın alma baskısı önemliydi ve Chainlinkin “V şeklinde” bir iyileşme yaşamasına izin verdi.

 Bir analist şu anda Chainlinkin kısa vadede önemli bir işlem kanalının üzerinde kırılması nedeniyle yakın vadede daha fazla yükseliş görmeye hazır olabileceğini belirtiyor.

Bir sonraki yükselişinde hedefine ulaşırsa önümüzdeki günlerde ve haftalarda 18.00 dolara yükselebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku