Bu formasyona göre Bitcoin 14 bin dolarları görebilir

0 0

Bitcoin pazarında hazırlanan bir ders kitabı teknik senaryosu fiyatlarını 14 bin doların üzerine gidebileceğini gösteriyor.

BİTCOİN FİYAT ARTIŞININ YANINDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI… TIKLAYIN

Kripto analistleri bu hafta başlarında ters baş ve omuz formasyonunun potansiyel oluşumunu vurguladı. Investopedia bir varlığın yükseliş eğilimi tersine dönüşlerini tahmin etmede “güvenilir” bir gösterge olarak Baş ve Omuz formasyonu olarak adlandırılan sayacı tanımlıyor. Bu nedenle ters sürümü kripto yatırımcılarına düşüş eğilimi gösteriyor.

Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi üçüncü olanı ve ardından boyun çizgisine doğru bir sıçrama yaparak ters baş ve omuz formasyonunu henüz tamamlamadı…

Bu tipik olarak Bitcoinin önce sol omuz tarafından daha önce belirlenen düşük seviyeye doğru çökebileceği anlamına geliyor. Bu gerçekleşirse düşüş 7 bin 800 – 8 bin 54 dolar arasında olabilir. Daha sonra aynı nokta daha fazla alıcıyı çekmek için destek görevi görebilir ve bu da formasyonun boyun çizgisine doğru yani 10 bin 190 dolarlık seviyeye doğru bir yükseliş anlamına geliyor.

Boğalar fiyatı yaka çizgisinin üzerine çıkarabilir ve bir yükseliş senaryosuna yol açabilir. Formasyon aralıkları genellikle fiyatı kalıbın yüksekliği kadar yükseltir. Mevcut durumda bu yükseklik yaklaşık 400 dolar civarında gözüküyor. Bununla birlikte Bitcoinin formasyonun boyun çizgisinin üzerindeki yakınlığı traderların orta vadede 14 bin doların üzerinde beklemelerini sağlayabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku