Bitcoin fiyat artışının yanında dikkat çeken ayrıntı

0 1

Bitcoin fiyatı tekrar yükseldi ve en büyük kripto para birimi neredeyse oyuna geri döndü. Önde gelen kripto para birimi psikolojik engellerden birini 9 bin doları aştı. Haber yayına hazırlandığında Bitcoin yaklaşık 9 bin 100 dolar seviyelerinde hareket ediyordu. Fiyatlar arttıkça başka bir ayrıntı dikkat çekti.

BU ETKİNLİĞE GELEN HERKESE 100 DOLAR DEĞERİNDE BİTCOİN DAĞITILIYOR… TIKLAYIN

Bitcoin üretmek için kullanılan ekipmanın toplam bilgi işlem gücünü ifade eden “hash rate” 4 maden havuzunda toplandı. TokenAnalyst.ionun verilerine göre; BTC madencilik havuzları Antpool BTC-com Poolin ve F2Pool; BTC karma oranının yüzde 50sini oluşturur.

Bu havuzların Bitcoin cüzdan bakiyeleri Mayıs 2019daki zirvesinden bu yana önemli değişiklikler geçirdi. Madencilik havuzlarında tutulan Bitcoinler Mayıs ayındaki artıştan sonra önemli ölçüde azalmış ve Kasım ayı itibariyle geçen yılın en düşük seviyesine ulaşmıştı.

Şimdi madencilik havuzlarının Kasım ayından bu yana tuttuğu bitcoinlerde önemli bir artış var. Özellikle Poolinin cüzdan bakiyesi Kasım ayından bu yana 2 bin BTC arttı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku