Bitcoin yeniden boğa trendine mi girdi?

0 0

Uzun bir süre 10.200 $ ile 11.200 $ arasında hareket eden kripto para birimi nihayet bu eğilimi kırdı ve 11.400 $ a yükseldi.

Yükselişi 11.400 dolarlık bölgeye doğru ilerledikçe yavaşlıyor ancak şu anda  çoğunlukla güçlü kalıyor.

Analistler şimdi bu son yükselişin kripto para biriminin birkaç haftalık düşüş trendini kırdığını belirtiyor.

Bu gelgitlerin artık boğalar lehine değişmeye başlayabileceği ve potansiyel olarak kısa vadede önemli ölçüde daha fazla yükselişe izin verebileceği anlamına gelir.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası son bir gün içinde toparlanıyor. Bu güç uzun bir yatay işlem döneminin ve hafif bir teknik zayıflığın ardından geldi.

Kripto para birimi bir aydan fazla bir süredir saygı duyulan 11.000 ila 11.200 dolar arasındaki uzun süredir devam eden direncinin üzerine çıktığı için boğalar daha fazla katalizörlük yapmak için iyi konumlanmış görünüyor.

Boğalar ivme kaybetmedikçe ve keskin bir geri dönüş görmedikçe son ayı trendinin alıcıların lehine döndüğü görülüyor.

Bir analist bu değerlendirmeye katılıyor ve düşüş trendinin kesin bir şekilde kırıldığını ve bu yükselişin yakın olduğunu söylüyor.

Satış Baskısı Azalırken BTC11.000 $ın Üzerinde Stabilize Oluyor

Bitcoin şu an 11.300  $dan işlem görüyor. Bu birkaç gün önce belirlenen son 10.500 $ lık düşük seviyelerden kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Bu yükseliş kripto para biriminin kritik bir direnç seviyesini parçalamasına izin verdi ve fiyatı bir süredir bunun üzerinde sabit kaldı.

Bu 11.000 $ lık bölgede günlük veya haftalık kapanışların inanılmaz derecede yükselişe geçeceğinden yükselişin yakın olabileceğini gösteren olumlu bir işaret.

Bir analist kripto para biriminin yakın vadede nereye yönelebileceğinden bahsederken Bitcoinin RSIsının yakın vadede daha fazla yükseliş görmesinin ne kadar iyi konumlandırıldığını gösterdiğini açıkladı.

 Bitcoin bugünün günlük şamdan ve yarının haftalık şamdan da dahil olmak üzere daha yüksek zaman dilimi şamdanlarından bazılarını nasıl kapatmaya başladığı kısa vadeli teknik görünümü hakkında bazı bilgiler sunacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku