Bu borsada Bitcoin 8 bin 600 dolara kadar düştü

0 0

En büyük kripto para birimi Bitcoin dün erken saatler 10 bin 400 doların üzerine çıktıktan sonra günün çoğunluğunda 10 bin doların üzerinde işlem gördü. Kripto para TSİ 18.00 sıralarından borsalarda ortalama 9 bin 100 dolara kadar geri çekildi. Ancak kripto borsası BitMEXteki düşüş daha çarpıcıydı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

BitMEXte keskin düşüş sırasında Bitcoin fiyatı 8 bin 600 dolara kadar düştü. Aynı dakikalarda diğer borsalardaki fiyat 9 bin 100 dolar civarındaydı. Aralarında 500 dolara kadar ciddi bir fiyat farkı vardı. Sadece 5 dakikalık bir mumda fiyat tam olarak 1.500 dolar düştü.

Bitcoin pozisyonlarında 250 milyon dolarlık tasfiye

Geçtiğimiz gün boyunca önde gelen kripto para birimindeki yükseliş ve düşüş BitMEXin hem kısa hem de uzun tarafında on milyonlarca doların tasfiyesine neden oldu. Son veriler kalan 24 saat içinde 115 milyon dolar uzun ve 135 milyon dolar kısa olmak üzere toplam 250 milyon dolarlık pozisyonun tasfiye edildiğini gösteriyor.

Son olarak Bitcoin fiyatı kısa sürede BitMEXte normale döndü ve diğer borsalarla neredeyse aynı seviyeye ulaştı. Kripto para haber yayına hazırlandığı sırada 9 bin 470 dolardan alınıp satılıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku