Bu analiz Ethereum yatırımcısını sevindirecek

0 1

 Ethereum ABD dolarının yükselmesinden sonra son yıllardan bugüne en yüksek seviyelerinden yaklaşık % 30 düştü.

Önde gelen kripto para birimi şu anda 380 $ dan işlem görüyor bu 490 $ lık en yüksek seviyelerden 110 $ daha düşük ancak EHT 315 $ a kadar düşmüştü.

Analistler Ethereumun makro zaman diliminde pozitif durumda kaldığını söylüyor.

Binancein vadeli işlem platformunda önde gelen bir yatırımcı kripto para biriminin yakında parabolik bir yükseliş trendine girmesini bekliyor.

Bu yatırımcının iddiası Bitcoinin Mart ayında V şeklinde bir tersine döneceğini tahmin eden başka bir üst düzey tüccar tarafından tekrarlandı.

Ethereum Yükselecek

Binancein önde gelen tüccarlarından Logan Han geçtiğimiz günlerde Ethereumun önümüzdeki aylarda daha yükseklere çıkacağını söyledi.

Han kısa bir süre önce aşağıda görülen tabloyu paylaştı; bu ETHnin fiyat hareketinin 2018in başında meydana gelen hızlı patlamadan önce 2017nin sonuna doğru nasıl göründüğüne son derece benzediğini gösteriyor. Bu analiz Ethereumun önümüzdeki haftalarda hızlı ve büyük bir ralliye hazırlandığını belirtti.

Hanın tablosu ETHnin yıl sonuna doğru tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını gösteriyor.

Han daha önce Ethereumun önümüzdeki haftalarda ETHyi 500 dolara çekmesi için ayarlanan orta vadeli bir zaman diliminde düşen bir takoz oluşturduğunu öne sürdü.

Bu son tahmin bu önceki tahminin yalnızca bir uzantısıdır.

Kısa Vadeli Görünüm Güçlü

Kısa vadede analistler Ethereum konusunda iyimser olmak için bir takım nedenler görüyorlar. Yakın zamanda bir yatırımcı ETHnin 380 doları desteğe çevirmesi durumunda önümüzdeki haftalarda 400 dolara doğru daha da yukarı hareket edeceğini söyledi:

“ETH / USD: Fiyatın 380 $ ı desteğe dönüştürmesi durumunda piyasanın tam bir iyileşme arayışında olduğunu düşünün ancak şu anki fiyat hareketinin çok yükselişe geçtiğini ve 360 ​​$ ı döndürmesi harika. Bu seviyelerin üzerinde tuttuğumuzda 280 doları yeniden test etme şansı her geçen gün daha da azalıyor. “

 Ethereumun yakın vadede yükselişini durdurabilecek şey Bitcoinin ABDdeki teşvik yarım pakatindeki gecikmeye bağlı olarak düşmesidir. Tasarı Bitcoin dahil olmak üzere küresel piyasalarda gerçekleşen bazı ralli ile sonuçlandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku