Bu analiste göre Bitcoin in yıl sonunda 17 bin dolara ulaşma şansı yüzde 30

0 0

Bitcoin son haftalarda bir konsolidasyon aşamasındaydı. Bitcoin için uzun vadeli görünümün ezici bir şekilde yükselişte kalmasına rağmen kısa vadeli ilerlemenin 12 bin -s 13 bin dolar inatçı direnç tarafından engellendiği görülüyor.

Şu anda Bitcoin kritik 12 bin dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Popüler bir analist 2020nin sonunda Bitcoinin 17 bin dolara çıkma olasılığının yüzde 30 olduğunu söylüyor.

Sadece Yüzde Otuz Şans

Cane Island Alternative Advisorsın CFA / CAIA yöneticisi Timothy Peterson 15 Ağustosta bir tweette yılın geri kalan kısmında bitcoinin 17 bin dolara ulaşma şansının şu anda yüzzde 30 olduğunu belirtti.

Peterson Bitcoinist tarafından yayınlanan ve BTCnin yükselişinin boğalara varlığı 15 bin – 17bin dolar fiyat aralığına fırlatacak kadar ivme kazandıracağını öne süren bir makaleye atıfta bulunuyordu.

Peterson BTCnin Aralık 2017deki tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşma olasılığını yalnızca yüzde 30 artırırken MagicPoopCannon gibileri de dahil olmak üzere diğer önde gelen analistler daha iyimser. Cannon Mayıs ayında 10 bin 600 $ ın üzerindeki bir kırılmanın kapıları 14 bin ve 17 bin 200 dolara açacağını tahmin etmişti.

Analist o sırada şunları söylemişti:

“Öyleyse BTC burada sağlam bir çıkış yapıp 10 bin 600ün üzerine çıkarsa bence 14 bin seviyesini aşıp 17 bin 200lük öngörülen hedefe kadar ralli yapmasının çok iyi bir şansı var.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku