Bu Altcoin Coinbase Pro’da Listelendikten Sonra Yüzde 30 Değer Kazandı!

81

Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase Pro, Axie Infinity (AXS) dahil olmak üzere yeni kripto para birimlerinin listelendiğini duyurdu. Altcoin fiyatı, kısa sürede değer kazandı.

Axie infinity devasa ivme kazandı

Axie Infinity (AXS), Coinbase Pro’da alım satım için listelenecek en yeni kripto para birimleri içinde yer alıyor. Genellikle benzer durumlarda olduğu gibi, duyurudan sonraki birkaç saat içinde fiyatı yaklaşık  yüzde 30 arttı. Önde gelen ABD borsası, 11 Ağustos’ta ticaret platformunun Coinbase Pro versiyonunda yer alacak en son altcoin listesini açıkladı.

İşte Ağustos’un İlk Haftasında Yatırım Fırsatı Sunan 5 Kripto Para Birimi!
 

Yukarıda bahsedilen AXS’nin yanı sıra listelenen diğer tokenler REQ, TRU ve WLUNA’dır. Kullanıcılar 11 Ağustos’tan itibaren dört kripto para biriminin tamamı ile işlem yapabilecekler. Açıklamada, bu altcoin’lere verilen desteğin “belirli istisnalar dışında genel olarak Coinbase’in desteklenen yargı bölgelerinde mevcut olacağı” açıklığa kavuşturuldu. Ayrıca, dört altcoin için alım satım işlemleri bugün Türkiye saati ile 12 Ağustos 09.00’da başlayacak. Bununla birlikte, tüm likidite gereksinimlerinin karşılanması gerekiyor ve sipariş defterleri yalnızca post, sadece limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlayacak.

Altcoin projesi son zamanlara büyük popülerite yakaladı!

Her bir altcoin, dolar (USD), Tether (USDT), euro (EUR) ve Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere çeşitli ticaret çiftleri ile alım satım için uygun olacak. Coinbase ve Coinbase Pro’daki listeler, tipik olarak ani fiyat artışları için katalizördür ve bu seferki durum bir istisna değil. Son zamanlarda oldukça popüler olan Blockchain tabanlı sanal video oyunu Axie Infinity’nin arkasındaki altcoin olan AXS, 59 dolardan düşük bir seviyeden 77 doların üzerine çıktı. Bu yüzde 30’luk artıştan sonra, biraz yavaşladı ve şu anda 66 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

İşte Hafta Sonunda Fiyat Artışı Gösterebilecek 5 Kripto Para Birimi!

Bununla birlikte, altcoin  4 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile en büyük 30 dijital varlık arasında bir yer buldu. 24 saatlik bir ölçekte, Request (REQ) yüzde 100’den fazla, TrueFi (TRU) yaklaşık yüzde 60 oranında patlama yaşarken Wrapped Luna’nın kazanımları biraz daha mütevazıydı. Altcoin, bir günde yaklaşık yüzde 10 artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku