Bu altcoin toplulukları eriyor

0 0

Bir kripto para meraklısı kripto paralarla ilişkili yoğun tartışmaların döndüğü Telegram kanallarını mercek altına aldı ve toplulukta yaşanan erimeyi gözler önüne serdi.

KRİTİK TARİH İÇİN BİR TAHMİN DAHA… TIKLAYIN

Telegram kanallarındaki üye sayısı Ocak 2018den başlayarak alternatif kripto para birimlerinin tarihi zirvelere yükseldiği Kasım 2019 ve Nisan 2020 ile karşılaştırıldı. Ortaya çıkan resim çarpıcıydı.

Ocak 2018de yaklaşık 33 bine ulaşan Telegramdaki Litecoin topluluğu bir sonraki yılın Kasım ayında 14 bine ve son olarak 10 bin 500e düştü. Bu iki yılda yüzde 68lik bir daralma anlamına geliyor.

Bir diğer çarpıcı sonuç Ripple idi. Telegramdaki Ripple kanalının üye sayısı yüzde 64 düşerek 64 bin 500den 23 bin 200e düştü. Telegram topluluklarında Siacoin NEO EOS Monero Stratis Ethereum Classic Stellar Lumens ve Decred gibi diğer altcoinler için de yüzde 26 ila 63 arasında kayıplar tespit edildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku