Kritik tarih için bir tahmin daha!

0 1

Kripto para yatırım fonu Three Arrows Capitalın CEOsu Su Zhu kripto yatırımcılarının ve analistlerinin Bitcoin halving etkilerini küçümsediğini belirtti.

Su Zhu The Block ile ilgili konuyu değerlendirirken önümüzdeki ay yapılacak Bitcoin ödülünün durmasının alıcı tarafında ciddi baskı oluşturacağını ve bunun arz şokunu tetikleyeceğini söyledi. Zhu BTCnin 7 bin dolara düşmesinden sonra halving fiyatının artık fiyatlandırılmadığını da belirtti. Zhu şöyle dedi:

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

“Bu noktada fiyatlandırıldığını sanmıyorum. Herkesin bakış açısı farklı olabilir ancak fiyatlandırmanın halving etkinliğinin birkaç ay önce gerçekleştiğini düşünüyorum ancak spot alımlar daha sonra devam etmedi. Halving etkinliğinden sonra arz azaldıkça şokun artacağını düşünüyorum. Sonunda insanlar arzın çok düşük olduğuna şaşıracak ve yeni bir yükseliş başladığında yeni alımlar daha fazla artacak.”

Ek olarak Zhu halving yaklaştıkça zor durumda olan madencilerin sayısının korkunç bir artış gördüğünü ancak büyük madencilerin pozisyonlarının sahip oldukları garantilerle sağlam olduğunu belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku