Bu Altcoin Sektörün Yeni Gözdesi Oldu: Değerini İkiye Katlayabilir

1.420

Sadece bir gün önce, küresel kripto piyasası değeri ilk kez 3 trilyon doları geçmeyi başardı. Ethereum ve Avalanche gibi üst düzey altcoin projelerinin performansını artırdığı düşünülen bu başarının, Loopring ve Livepeer gibi kripto paralardan alınan ek destekle elde edildiği belirtiliyor.

Altcoin Loopring’in hızlı yükselişinin kaynağı nedir?

Altcoin Loopring, son zamanlarda büyük ilgi toplamayı başarıyor. Bunun, esas olarak, protokolünün yaklaşan bir NFT pazarında GameStop ile potansiyel ortaklığı hakkında henüz doğrulanmamış görüşmelerden kaynaklandığı tahmin ediliyor. Ortaklık gerçekleşse bile, Loopring teknolojisinin yalnızca GameStop’a lisanslanacağı düşünülüyor. Ancak ortaklık heyecanının şimdiden soğumaya başladığı belirtiliyor. İlginç bir şekilde, en son verilerin değerlendirilmesi, protokolün büyümesinin yalnızca yutturmaca olmaktan çok büyük ölçüde organik olduğunu ortaya koyuyor.

Bir özet vermek gerekirse, Loopring, altcoin Ethereum ağı için ikinci bir katman ölçekleme çözümü konumunda bulunuyor. VERGİ ve diğer ödeme protokolleri için ücretleri düşürmeye ve bant genişliğini artırmaya yardımcı olmak için zk-toplamalarını kullanıyor. Loopring’de gerçekleşen işlemlerin sayısı artıyor. Paralel olarak, protokole kilitlenen toplam değer de günlük bazda yeni zirvelere ulaşıyor. Örneğin, yazımız hazırlanırken altcoin, 459 milyon dolarlık ATH’de yerini koruyor.

Kaynak: l2beat.com
Kaynak: l2beat.com

Temel olarak, düşük takas ücreti, Loopring’in kitlesel olarak benimsenmesinin ana nedenlerinden biri olarak görülüyor. Growth Başkanı Adam Browman tarafından vurgulandığı gibi, Loopring’in token takas maliyetinin, altcoin Optimism ve Arbitrum’a kıyasla çok düşük olduğu gözleniyor.

Devamına tanık olacak mıyız?

28 Ekim’den bu yana fiyat çizelgelerinde %822’lik bir artışa rağmen, Loopring’in grafik mum görünümü, yazımız hazırlanırken kırmızı olarak görülüyor. Bir gün içerisinde art arda artışların gerçekte sağlıklı olmayabileceği biliniyor. Bir yükseliş trendinin sürmesi için, ilerlemeden önce frenlerin uygulanması gerekebilir.  Altcoin Loopring şu anda bunu yapıyor olabilir.

Ayrıca, kripto paranın zincir üstü ölçümlerinin çoğu, yazımız hazırlanırken bir yükseliş işareti gösteriyor.  Santiment’in son analizine göre, dün sadece bir günde 1600’ün üzerinde yeni Loopring adresi oluşturulduğu belirtiliyor. Aşağıda ekli çizelgeden not edilebileceği gibi, ağ büyümesi son zamanlarda oldukça dikkat çekici görünüyor.

Kaynak: Santiment
Kaynak: Santiment

Ek olarak, 28 Ekim’den bu yana ortalama bakiyenin 8 bin dolardan 40 bin doların üzerine yükselmesi, piyasa katılımcılarının LRC token’ına yönelik artan ilgisinin altını çiziyor. Son üç saat içinde, satın alınan token sayısının, satılan token sayısını 3,2 milyondan fazla aşması, Loopring pazarındaki satın alma yanlılığını gösteriyor.

Genel olarak, yukarıda belirtilen eğilimler aynı yönde devam ederse, altcoin Loopring büyük olasılıkla önümüzdeki günlerde değerlemesini kolaylıkla iki katına çıkarabilir. Daha fazla Loopring ve kripto para haberi için Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku