Bu Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor: SHIB’i Geride Bıraktı!

338
Terra Blockchain’in temelini oluşturan yerel staking tokeni LUNA, bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.87 dolara ulaşmayı başardı. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre,  altcoin, son 24 saatte yüzde 14 arttı.

 

 Terra (LUNA) piyasaya meydan okuyor

Kripto para piyasası çoğunlukla kırmızı renkte işlem görürken, LUNA hatırı sayılır bir fiyat artışıyle  piyasa değerini 25 milyar doların üzerine taşıdı. Mike Novogratz destekli altcoin, artık Shiba Inu’dan (SHIB) daha değerli. İki token, CoinMarketCap’te sırasıyla 12. ve 13. sırada bulunuyor. Terra, çeşitli fiat para birimlerine sabitlenmiş bir dizi algoritmik stablecoin sunan bir Blockchain platformudur. LUNA, bu stablecoin’lerin fiyat istikrarını sağlamaktan sorumlu. Esnek arzı, protokolün  coin yakma özelliği yardımıyla talep düzeyine göre ayarlanır. Altcoin fiyatı, TerraUSD (UST) stablecoin’inin artmasından faydalanıyor. Sistem, işlemleri doğrulayabilmek için Luna’ya ihtiyaç duyar.
İşte Ağustos İçin Radarınıza Almanız Gereken 2 Altcoin Projesi!
İ 
Altcoin ayrıca çeşitli yönetişim kararlarına oy vermek için kullanılır. DeFi Llama tarafından sağlanan verilere göre, Terra,  toplam kilitli değerde12,84 milyar dolarlık akıllı sözleşme pazarında  yüzde4,69’luk bir paya sahip. Eylül ayının sonlarında Terra, diğer Blockchain projeleri ile birlikte çalışabilirliği sağlayan ve uzun zamandır beklenen Columbus-5’i piyasaya sürdü.

 

meme altcoin SHIB, büyümeye devam ediyor

Şu anda, kripto para piyasasındaki genel hava durgun ve omicron varyantı nedeniyle yatırımcılar temkinli davraniyor. Meme altcoin, Shiba Inu, Kraken’de listelenmesi sonrası 24 saat içinde yüzde 31,6’lık bir artış yaşayarak, Salı sabahı 0,0005127 dolar civarında gün içi en yüksek seviyesine ulaşmıştı. CoinMarketCap’e göre meme coin’ler  önemli bir artış gösterse de, dün gün içinde büyük oranında düşüş yaşadı.Tüm zamanların en yüksek seviyelerine böylesine devasa bir yükselişin ardından, SHIB yatırımcıların sayısı katlanarak artmaya devam ediyor. meme tabanlı altcoin, yakın zamanda oyun geliştiricisi ve Activision’da eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk ile anlaşarak metaverse hamlesi yaptı. SHIB, kendisini meme token etiketinden uzaklaştırma çabasının bir parçası olarak, ses getiren uygulamaları ve girişimleri içeren sağlıklı bir kripto ekosistemi geliştirmeye çalışıyor. Altcoin, kısa zamanda küresel çaptaki yatıırmcı sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı başararak, eleştirilere cevam verdi. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız Shiba Inu (SHIB) makalelerine de göz atmayı unutmayın.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku