Teknik Analist: Bitcoin ve 2 Altcoin İçin Ciddi Fiyat Artışı Bekliyor

2.154
Popüler bir kripto para analisti ve trader, piyasada meydana gelen sert düzeltmenin ardından Bitcoin (BTC) ve bazı altcoin’lerin fiyat hareketini inceliyor. Analist, BTC ve altcoin analizi için önemli teknik verilere işaret ediyor.

Tarihi fraktal, Bitcoin için uzun vadede fiyat artışına işaret ediyor

Piyasada Capo olarak bilinen analist, 214.600 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) fiyatının 2020’nin başlarındaki düşüşünü ve geçtiğimiz ilkbahar ve yaz aylarında BTC’nin devasa rallilerinden önce düşüşlerini gösteren bir grafik sunuyor. Analist, önümüzdeki döngüde fiyatı tahmin etmek için bu tarihi fraktalları kullanıyor. Capo, trader’lar ve yatırımcılar tarafından geçmişteki verilere dayanarak oluşturulan kalıplara ve eğilimleri ön plana çıkarıyor.

 Analist, gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmek bu tarihi fraktal analizine atıfta bulunuyor. Capo, BTC’nin yükselişe mi yoksa tekrar düşüşemi doğru yöneldiği hakkında açıklama isteyen bir soruya, ”Kısa vadede BTC yeni düşüşler yaşayabilir ancak uzun vadede boğa koşusu devam edecek” yanıtını veriyor. An itibariyle, Bitcoin 56.800 dolardan işlem görüyor.

Lider altcoin Ethereum ve BNB, uzun vadede yüksek kazançlar sağlayacak

Bitcoin için iyimser bir tablo çizen Capo, daha sonra fraktal analizini uluslararası kripto para borsası Binance’in yerel tokeni Binance Coin’e (BNB) uyguluyor. Analist, önceki düzeltmeler, veriler ve metriklere bakarak 2022’nin ikinci yarısında BNB için potansiyel olarak devasa bir fiyat artışı öngörüyor. Analist, tam olarak ne zaman olacağını bilmediğini ama yükselişin destansı olacağını tahmin ediyor. Altcoin, BNB an itibariyle 619 dolardan işlem görüyor.

Analist, Bitcoin ve BNB analizinden sonra, önde gelen akıllı sözleşme platformu lider altcoin Ethereum’u (ETH) inceliyor. Stratejist, ETH’nin önümüzdeki birkaç aydaki fiyat hareketi konusunda iyimser olduğunu belirterek, bunu kanıtlayan sağlayan bir dizi bir grafik sunuyor. Ethereum, 4.517 dolardan işlem görüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğiniz gibi, Kripto para piyasasındaki en güçlü söylentilerden bir tanesi, 2021 sona ermeden olası bir Ethereum ETF’sinin onaylanması. Yatırım şirketi Kelly, temel varlık performansını izlemek ve Ethereum’a yatırım yapmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılar için vadeli kontratlara dayalı Ethereum ETF’i başvurusunda bulundu. Başvuruya göre SEC ve şirket, Ethereum ve Ethereum vadeli işlem sözleşmelerinin yeni bir varlık sınıfı olduğunu ve bu nedenle varlığın fiyatında hızla düşüşüne yol açabilecek beklenmedik bir piyasa volatilitesinin riskinin bulunduğu konusundan hemfikir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku