Bu Altcoin Cardano ve Binance Coin’den Daha İyi Performans Sergiliyor!

36

Kripto piyasasında hiçbir şey kesin değildir ve bazen bilinmeyen altcoin projeleri bile büyük kazançlar sağlayabilir. Bu da zirvedeki kripto paraların daha az önemli görünmesini sağlar. Buna benzer yakın tarihli bir başarı öyküsü olarak sadece üç gün içinde iki kattan fazla artan Axie Infinity (AXS) söylenebilir.

AXS, pek çok önemli altcoin projesinden daha hızlı büyüyor

AXS/USD borsa kuru 23 Temmuz’da gün içinde yüzde 31.28 ve 20 Temmuz’un en düşük seviyesi olan 14 dolardan yüzde 131 artışla 32.69 dolarlık rekor bir değere ulaştı. Aynı şekilde, altcoin, 2021’de yaklaşık yüzde 5.000 kazançla bir yıldan bugüne kadarki zaman diliminde en iyi performans gösteren kripto para birimleri listesine yerleştirildi. Altcoin’in fiyat artışından hemen önce, Axie Infinity’nin Blockchain destekli oyun endüstrisinde “devrim” yarattığı ve “herhangi bir şirketten daha hızlı büyüdüğü” hakkında spekülasyonlar vardı.

Bu iddiaların ne kadar doğru olduğu sadece tablolara bakarak değerlendirilemez. Ancak en çok göze çarpan şey, AXS’nin çoğu büyük altcoin borsasından daha yüksek 24 saatlik ticaret hacmi kaydetmesiydi. AXS’nin dönem içindeki ticaret hacimleri, Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), EOS, Tron(TRX), Stellar(XLM) ve hatta Cardano (ADA)’dan çok daha yüksek olan 1.63 milyar dolar olarak gerçekleşti.

AXS için metrikler neyi gösteriyor?

Bu, ticaret hacimleri söz konusu olduğunda bir altcoin’in önde gelen diğer altcoin’leri ilk geçişi değil. Bununla birlikte, metrikler, on-chain analizleri ve sosyal duyarlılık gibi faktörlerin, altcoin’in gerçek durumunu ortaya koyduğu söylenebilir. Altcoin’in MVRV oranı, AXS’in boğa koşusu tarafından körüklenen net bir artış kaydettiğini gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde metrik bu yıl mart ayından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, piyasa değerinin gerçekleşen değerden daha yüksek olduğunun bir işareti ve altcoin için yükseliş piyasasını vurguluyor.

AXS’nin sosyal hakimiyeti, fiyat performansına paralel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Ancak, ılımlı kalan geliştirme faaliyeti herhangi bir fiyat yükseliş belirtisi göstermiyor. Aslında, işin kötü yanı, geliştirme faaliyetinde küçük bir düşüş gözlemleniyor. Ek olarak, borsalardaki arz 22 Temmuz’da daha da düşerek düşük seviyelerde dalgalanmaya devam ediyor. Son olarak, Axie Infinity için Google trendleri de geçen hafta 100’e çıkarken büyük bir artış gösteriyor. Bu, altcoin projesine yönelik dünya çapındaki ilginin bir başka işareti olarak görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku