Bu Altcoin’in Fiyatı Apple Pay Entegrasyonu ve Staking 3.0’ın Duyurulmasıyla Adeta Uçtu!

0 184

Visa ve Mastercard gibi ünlü ödeme işleyicileri, Blockchain teknolojisini ödeme sistemlerine hızla entegre ederken, ölçeklenebilirlik ve hızlı işlem süreleri gibi sorunlara en iyi çözümleri sunan merkeziyetsiz platformlara olan ilgi artıyor.

Bir dizi ağ güncellemesinin ardından son haftalarda yükselişe geçen COTI de böyle bir platform ve COTI’den gelen büyük duyurular, kurumsal sınıfın fintech platformuna olan ilgisini artırmış durumda. COTI’nin internet sitesine göre, protokol, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmaları ve zamandan ve masraflardan tasarruf etmenin bir yolu olarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine odaklanıyor.

COTI’nin Meteorik Yükselişi

Geçtiğimiz ay yüzde 345 yükselen COTI fiyatı, 5 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,283 dolara yükseldi. COTI fiyatındaki son yükselişin katalizörü 1 Mart’ta duyurulan Stakin 3.0 ve 3 Mart’ta duyurulan Apple Pay entegrasyonu oldu.

Staking 3.0’ın piyasaya sürülmesinin yanı sıra, COTI, 3 Mart’ta Apple Pay kullanıcılarının Simplex ile ortaklığı sayesinde COTI satın alabilecekleri açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku