Piyasa Şaşkın: Bu Bilinmeyen Altcoin 20x’ten Fazla Arttı!

66

Yükselmesi imkansız olarak görülen altcoin projesi SONM (SNM), unutulmaya yüz tutmuştu. Ancak son 24 saatte gelen CoinMarketCap verileri bunun tam tersini söylüyor! Bu altcoin mükemmel bir ralli yaparak 4,02 dolar seviyelerine ulaştı. İşte detaylar…

Çok konuşulan altcoin zirvedeki yerini alıyor!

Ölü bir yatırım olarak görülen SONM, bundan yaklaşık beş yıl önce lider kripto para borsası Binance’da işlem görmeye başlamıştı. Çıktığı zamanlarda binlerce kişinin konuştuğu bu altcoin, yatırımcılarına merkeziyetsiz bilgi işlem kaynaklarını istedikleri kadar kullanabilmeyi vadediyordu. Çok işlevli bir altcoin olan SONM, oyunlarda, CGI görüntülemelerde ve bilimsel hesaplamalarda rahatlıkla kullanılabiliyordu. Fakat çok geçmeden değer kaybetmeye başlayan bu altcoin günümüzde artık “ölü yatırım” olarak değerlendiriliyordu. Fakat ölü olduğuna inanılan bu altcoin projesi son 24 saatte tam 20 kat değerlenerek tarihi bir ralliye imza attı.

Piyasa Şaşkın: Bu Bilinmeyen Altcoin 20x'ten Fazla Arttı!

Kripto piyasası liderleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile karşılaştırıldığında, SNM’nin fiyatı her iki lidere karşı sırasıyla %1.891.79 ve %1.879.67 oranında güçlendi. Buna ek olarak, SNM, günlük en yüksek 4,63 dolar seviyesine ulaşarak yatırımcıları şok etti. Öldüğüne inanılan projenin günlük işlem hacmi de son 24 saatte %20.946,91 oranında fırlayarak toplam hacmi 323.179.681 dolara çıkardı. Bu istatistik aynı zamanda, düşük işlem hacmine sahip bu projenin ne kadar atıl durumda olduğunun da ana göstergesidir.

Tarihi yükselişin ardındaki neden çok konuşuldu

Mükemmel bir yükseliş yaşayan bu altcoinin rallisinin arkasındaki neden ise çok konuşuldu. Sosyal medyada SNM’nin fiyatındaki hızlı artışın nedeni, çalıntı kripto paraları içeren kontra ticareti veya piyasa yapıcıların geri çekilmesi sonucu yaşanan likidite eksikliği olarak gösteriliyor. Spekülasyon olan bu haberler henüz kesin bir yargıya varabilmiş değil. Bu nedenle kullanıcılar bu tarihi yükselişin ardındaki nedeni oldukça merak ediyor.

Piyasa Şaşkın: Bu Bilinmeyen Altcoin 20x'ten Fazla Arttı!

Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz gibi 20 kattan fazla bir yükseliş yaşayan SONM, 0.19 dolardan işlem görürken neredeyse 5 dolar seviyesine ulaşmış durumda. Buna ek olarak gizemli altcoin lider kripto para borsası Binance’da BTC ve ETH’den sonra en çok işlem gören üçüncü kripto para birimi oldu. Bazı yatırımcıları mutlu eden bu gelişmenin devamında neler yaşanacağı ise bilinmezliğini koruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak coinedition
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku