Bu Binance Altcoin'i Adeta Uçuyor: 70x Yaptı!
Bu Binance Altcoin'i Adeta Uçuyor: 70x Yaptı!

Bu Binance Altcoin’i Adeta Uçuyor: 70x Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance altcoin’lerinden biri bugün yatırımcıları heyecanlandıracak bir fiyat hareketi gerçekleştirdi. Binance BUSD paritesinde işlem gören altcoin projesi yaklaşık 70X yaparak tüm dikkatleri üzerine çekti. İşte ayrıntılar…

Binance altcoin’i dikkatleri üzerine çekiyor

SNM Coin bugün çok ilginç bir fiyat hareketine imza attı. Altcoin fiyatı yaklaşık yüzde 70’lik bir sıçrama gerçekleştirdi. İşin ilginç yanı, uzun bir süredir SBM herhangi bir geliştir, ortaklık veya fiyatının artmasına destek olacak herhangi bir açıklamada bulunmadı. Piyasalarda ve sosyal medyada SNM’deki yükselişle ilgili söylentiler yayılıyor. Kimilerine göre bu devasa sıçramanın sebebi pump – dump grupları ve balina hareketleri. Grubun oluşturduğu FOMO’ya kapılan yatırımcıların yoğun ilgisinin fiyatı beklenmedik bir şekilde artırdığı düşünülüyor. Bir diğer iddiaya göre ise, Binance’in kendi stablecoini BUSD’a olan talebi artırmak için fiyatın bu denli hızlı yükselmesini destekliyor.

binance

Gerçekleşen fiyat hareketinin Binance destekli olduğunu iddia edenler, bu yolla BUSD talebindeki artışın ve işlem hacmindeki büyümenin fiyatı yükselttiğini düşünüyor. Bir diğer önemli iddiaya göre ise, Market maker FTX çöküşünden etkilendi ve birçok altcoinde emir defterlerinde sorunlar var. Yatırımcıların organize olması halinde çok daha fazla kripto para biriminde ciddi yükselişler yaşanmaya devam edebilir. Yatırımcılar, devam eden süreçte yaşanabilecek ani fiyat düşüşlerine karşı uyarılıyor. İlginç olan durum ise, kripto para balinalarının altcoin’i satmasına rağmen hala fiyat yükseliş ivmesini devam ettiriyor.

Hacim giderek artıyor

Balina işlemleri incelendiğinde, henüz altcoin fiyatı 4 dolarken yüklü satışların yapıldığı görülüyor.. Milyonlarca dolar değerinde SNM Coin’in yalnızca 4 işlemde satılması dikkat çekerken, gerçekleşen satışlar fiyat 4 dolar seviyesindeyken yapıldı. SNM Coin şuan aşırı alım bölgesinde yer alıyor. Yatırımcıların ani düşüş beklentisi nedeniyle şuan kar yaptıklarında ellerindeki altcoin’leri sattıkları görülüyor. Bu alım ve satımlar hem hacmi yükseltiyor hem de fiyat artışına destek oluyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, özellikle BUSD paritesinde benzer yükselişler pump-dump gruplarının etkisiyle gerçekleşebiliyor.

binance

SONM Coin, Sonm bilgi işlem gücü piyasasında yer alan dahili bir para birimi olarak da bilinir. SNM sayesinde kullanıcılar, Sonm tarafından temin edilen kaynaklara rahatlıkla erişebilirler. Sonm, madencilik ekipmanları, bilgisayarlar ve sunucular da dahil olmak üzere dağıtılan müşteri düzeyinde çok önemli bir donanıma dayalı bulut hizmetleri de sağlıyor. SONM (SNM) coin, CGI görüntülemeden oyunlara ve bilimsel hesaplamalara pek çok görevi rahatlıkla tamamlayabilen dünya çapındaki hesaplamalar ve gerçek dünya uygulamaları için bir platform sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Binance Altcoin’i Adeta Uçuyor: 70x Yaptı!